Erdoğan, Kanal İstanbul için son kararını açıkladı
Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 13:40
 
Erdoğan, Kanal İstanbul için son kararını açıkladı
- Haberi
Erdoğan, Kanal İstanbul için son kararını açıkladı

HABERPİ- Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında hem gündeme dair konuştu hem de Kanal İstanbul ile ilgili son sözünü söyledi.
Erdoğan açıklamasında; CHP, bir grup emekli amiralin buram buram darbe kokan bildirisini aklamaya çalışacak kadar şirazesinden koptu.CHP darbe kokan bildiriyi aklamaya çalışıyor. Şu anda bu emekli amirallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Ve 104'ün içinde CHP üyesi olanlar vardır. Mavi vatan'ın denizcilerini selamlıyorum, darbeciler hariç. Bu emekli amiraller ne yazık ki talimatı kendi başkomutanları Kılıçdaroğlu'ndan alıyor. Zaten orada onun imzası var. Önce onu temize çıkarması lazım. Temizlenmezse kendisini kurtaramaz. 15 Temmuz gecesi kaçtın Bakırköy'e gittin ama şimdi kaçacaksın kovalayacağız.

"İSTESENİZ DE İSTEMESENİZ DE KANAL İSTANBUL'U YAPACAĞIZ"

Kanal İstanbul ile ilgili hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Bu proje İstanbul'a kazandırdığımız havalimanı, metro, köprü ile bütünlük arz edecektir. Boğazlardaki gemi trafiğinin azalmak bir yana artacağına işaret ediyor. İstanbul Boğazı'ndan emniyetli gemi geçiş garantisi 25 bindir. Kanal İstanbul bölge için yeni bir nefes borusu olacaktır. İsteseniz de istemeseniz de Kanal İstanbul'u yapacağız."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan,, Kanal, İstanbul, için, son, kararını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı