Ensar Korkmaz Gebze TÜMSİAD'ı topladı
Haber
20 Ocak 2020 - Pazartesi 10:35
 
Ensar Korkmaz Gebze TÜMSİAD'ı topladı
EKONOMİ Haberi
Ensar Korkmaz Gebze TÜMSİAD'ı topladı

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi Genel İstişare Toplantısı Şube Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı. Şube olarak 2019 yılında yapılan faaliyetlerin gözden geçirildiği ve 2020 yılı faaliyet planlanmasıyla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda, gündem maddeleri üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. 

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz istişare toplantısı ile ilgili yaptıkları değerlendirmede, 2019 yılında yaptıkları faaliyetleri yönetim kurulu üyeleriyle birlikte değerlendirdiklerini, aynı şekilde 2020 yılı için de yapacakları eğitim, fuar, yurt dışı iş gezileri, teşvik ve desteklerin değerlendirmesi gibi birçok konunun ele alındığını belirtti. İstişare toplantısına yeni katılımların da olduğunu ve toplantının oldukça başarılı geçtiğini ifade eden Başkan Korkmaz, 2020 yılından da oldukça ümitli olduklarını ve üyeleri için yapacakları tüm faaliyetleri gün gün planlamış olduklarını, üyelerine fayda sağlayacak projelere yoğunlaşacaklarını ifade etti.

Genel İstişare Kurulu toplantısı, TÜMSİAD Gebze Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin beklentiler, dilek ve temennilerinin dile getirildiği bölüm ile son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ensar, Korkmaz, Gebze, TÜMSİAD'ı, topladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı