Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 16:54
 
Emniyet ve Jandarmaya çağrımızdır
GÜNCEL Haberi
Emniyet ve Jandarmaya çağrımızdır

ADALET BORA- Emniyet ve Jandarma mutlaka ve mutlaka onları deşifre etmeli
Koronavirüs salgınından bu yana öyle dehşet şeylerle karşılaşıyoruz ki, insanlığın aslında tarih boyunca hiç bir felaketten ders almadığına şahitlik ediyoruz..
Bakın bu korkunç virüs salgını çıktığından beri; yani yarına kimin çıkacağının belli olmadığı günlerden geçtiğimize inat kötü ruhlu, vicdansız ve ahlaksız olanların hiç bir koşulda ıslah olmadığına da şahitlik ediyoruz..
Sahte tıbbi ürünler üretenlerden tutun, yasadışı yollarda ve sağlık korumasından uzak maskelere, dezenfektanlara, kolanyalara kadar uzanan bir dizi ürünleri insanların sağlığını hiçe sayarak kazanç elde etmeye devam ediyorlar..
Utanmıyorlar..
Ne ölümden, ne insanların sağlıyla vicdansızca oynarken ne Allah'tan korkuyorlar ne de insanlardan utanmıyorlar..
Ne rezil olmaktan korkuyorlar ne de  bu ahlaksızlığı yaparken yarın kendi başlarına da bu belanın gelebileceğine aldırmıyorlar..
Yakalanırken de utanmıyorlar; bunun korkunç bir vebal olduğunu düşünmüyorlar bile..Çünkü deşifre edilmiyorlar..
Onun için bunların deşifre edilmesi gerekiyor..
Emniyet ve Jandarma bu yakaladıkları sahtekarları, kötülükten kazanç sağlayarak insanların sağlığıyla oynayanların isimlerini ve fotoğraflarını ve bölgelerini açık açık kamuoyuyla paylaşmalı.. Aksi takdirde bu aşağlık tipler bir süre sonra yine aynı yollarına devam edecekler..
Onun için Emniyet ve Jandarmaya açık çağrıda bulunuyoruz; bu şekilde halen haksız kazanç elde ederken halkın sağlıyla oynayanları yakaladığınızda lütfen açık kimlikleriyle deşifre edin ve insanlar bilsin, tanısın ve ona göre hareket etsinler.. Aksi takdirde isimlerinin baş harfleriyle ve yakalanan ürünleri kamuoyuna paylaşmakla bu işin önüne geçilmez..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, ve, Jandarmaya, çağrımızdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı