Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 11:41
 
DİLOVASI'NIN SANAYİCİ BAŞKANINA SANAYİDEN DESTEK
İLÇELER Haberi
DİLOVASI'NIN SANAYİCİ BAŞKANINA SANAYİDEN DESTEK

Kendisi de aynı zamanda bir plastik sanayicisi olan Dilovası Belediye Başkanı Hamza  Şayir’den GEBKİM’e teşekkür

Koronavirüs’ü ile ilgili mücadeleyi sürdüren Dilovası Belediyesi temizlik ekiplerine bir destek te Dilovası’nda faaliyet gösteren GEBKİM OSB’den geldi.

GEBKİM’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Dilovası’nda bulunan Gebze Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Vefa İbrahim Arabacı ve yönetimi Koronavirüs’le ilgili Dilovası Belediyesi’nin sürdürdüğü mücadeleye destek vermek için OSB içerisinde üretilen dezenfekte ilaçları ile Dilovası ana arterlerini ve Dilovası Devlet Hastanesi etrafını baştan aşağı komple dezenfekte etti.

Sabah başlayan dezenfekte çalışmasında tüm yolları ilaçlayan GEBKİM OSB’nin örnek davranışına Dilovalılar da takdirle karşıladı. 

BAŞKAN ŞAYİR, TEŞEKKÜR ETTİ

GEBKİM OSB Başkanı Vefa İbrahim Arabacı ve yönetimi tarafından başlatılan dezenfekte çalışmaları Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir tarafından da memnuniyetle karşılandı.

GEBKİM OSB yönetimine teşekkür eden Başkan Şayir, “Tüm dünya gibi ülkemizde de Koronarivüs’le ilgili büyük mücadele veriliyor. Bizde Dilovası Belediyesi olarak halkımızın sağlığı için 7/24 tüm ekiplerimizle mücadelemizi sürdürürken GEBKİM OSB Başkanı Vefa İbrahim Arabacı ve yönetimi tarafından da bu şekilde destek görmek bizleri sevindirdi. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde OSB yönetiminin davranışı diğer kurumlara örnek olur İnancındayım. İnşallah bu salgın belasından kısa sürede hep birlikte kurtulacağız. Yine eski güzel günlerimize devam edeceğiz.”dedi.

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: DİLOVASI'NIN, SANAYİCİ, BAŞKANINA, SANAYİDEN, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı