Darıca Belediye Başkanı Bıyık yeni siyasi formülü buldu
Haber
22 Ocak 2021 - Cuma 13:04
 
Darıca Belediye Başkanı Bıyık yeni siyasi formülü buldu
GÜNCEL Haberi
Darıca Belediye Başkanı Bıyık yeni siyasi formülü buldu

ADALET BORA-Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kentte dengeyi tutturmak ve önümüzdeki seçimlerde de yerini garantilemek için her fırsatı değerlendiriyor..Bu duruma geçmişte kurnaz politikacı deniliyordu biz iletişim Fakülteliler ise buna siyaseti  formülleme başarısı diyoruz..
DÜN CUMHUR İTTİFAKI BUGÜN CHP'Lİ ÜYELER
Başkan Bıyık dün akşam  Cumhur İttifakı’nın üyeleri olan AK Parti ve MHP teşkilatlarına 2020 yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek Darıca için daha fazlasını yapmak için çalıştıklarını söyledi.
Bugün ise CHP'li meclis üyelerini topladı ve onlara aynı düzlemde bilgi verdi. Darıca'ya göreve geldiği günden bu yana yaptıkları çalışmaları ve önümüzdeki süreçte yapacağı projeleri anlattı..
Darıca belediye başkanı Bıyık, böylece siyasette hem muhalefeti hem de cumhur ittifakını birbiriyle yüzleştirmeden bilgilendirme nasıl yapılır, siyaset dengesi nasıl kurulur konusunda da yeni bir formül geliştirmiş oldu..Ve duruma bakılırsa bu formül Darıca'da bir hayli iyi gidecek gibi görünüyor.. Evet, artık dönem yeni formüller bulma dönemi ve bunu da Bıyık profesyonel bir şekilde yapıyor ve  gönül alarak muhalefeti de elinin altında tutmayı başarıyor.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Belediye, Başkanı, Bıyık, yeni, siyasi, formülü, buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı