Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 09:26
 
DARICA SAADET SİYASETE ARA VERMEDİ
SİYASET Haberi
DARICA SAADET SİYASETE ARA VERMEDİ

Korona virüs nedeniyle çalışmalarına ara veren birçok siyasi partiye nazaran Saadet Partisi’nde hareket devam ediyor. Darıca Saadet Partisi İlçe Başkanlığı, E-Toplantı yaparak çalışmalarını aksatmadı.

Saadet Partisi Darıca İlçe Başkanı Selim Çetinkaya,  korona virüs nedeniyle sorumluluk gereği sosyal mesafeyi korumak ve yetkililerin uyarılarını dikkate alarak haftalık toplantısını telekonferans sistemi ile gerçekleştirdi..

 

Başkan Çetinkaya toplantı ile ilgili olarak şu açıklamayo yaptı;
Toplantımızın ana gündemi ülke olarak mücadele ettiğimiz korona virüs Bizler Saadet Partisi Darıca ilçe yönetimi olarak, Korona virüsü ile ilgili mücadelede önemli hususlarda vatandaşlarımızı sağ duyulu olmaya ve aldığımız birtakım kararları bildirmek isterim. Sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üzeri büyüklerimizin ihtiyaçlarını giderebilmek  ve kendilerine yardımcı olabilmek adına ekipman ve ekip çalışması kararını aldık Seçmenimizi, üyelerimizi ve ulaşabildiğimiz bütün kitlemizi kurallara uyma konusunda ve hassas olmaları konusunda mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır İmalatçılarımızın ve esnafımızın mevcut durumla ilgili ihtiyaç duyulan ürünleri fırsata çevirme mantığından derhal vaz geçip, makul fiyatlarla ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırma hususunda temenni ediyoruz.
İş verenlerin çalışanlarını istihdam etmeye mutlak suretle devam etmelidir. Ücretsiz izine ayırarak bir nevi kapı önüne bırakır tavırlara tevessül etmemelidir. Milletçe omuz omuza vererek bu durumdan kurtulabiliriz diye temenni ediyoruz

Kaynak: Editör: HABER MERKEZİ
Etiketler: DARICA, SAADET, SİYASETE, ARA, VERMEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı