Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bakın kimle evleniyor
Haber
12 Temmuz 2022 - Salı 12:00
 
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bakın kimle evleniyor
GÜNCEL Haberi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bakın kimle evleniyor

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Cumhurbaşkanlığı Kültür-Sanat Politikaları Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Hümeyra Şahin evleniyor.
Sürpriz evlilik haberi Oktay'ın özel hayatını yeniden gündeme getirdi. Çoğu kimsenin bekar olduğunu bilmediği Oktay'ın 2011 yılında boşandığı belirtilirken ,eski eşinden üç çocuğu bulunuyor. 58 yaşındaki Fuat Oktay 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye'nin ilk Türkiye cumhurbaşkanı yardımcısı olarak atanmıştı.

ŞAHİN KİMDİR?
Akşam gazetesindeki köşe yazılarıyla tanınan Hümeyra Şahin ise Oktay'ın mesai arkadaşı ve hâlen Cumhurbaşkanlığı Danışmanı olarak aktif görev yapıyor

Havva Hümeyra Şahin 1976 yılında İstanbul’da doğdu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu.2007-2008 yılları arasında eğitim amacıyla Londra’da bulundu. İtalyan Roma İşletme Okulu'nda Sanat ve Kültür Yönetimi alanında master programına girdi. Ulusal ve uluslararası projelerde içerik ve konsept danışmanlığı yaptı. Çeşitli edebiyat dergilerinde deneme ve öyküleri yayımlandı. Lacivert adlı ilk öykü kitabı 2012 yılında basıldı. Aktif sivil toplum çalışmaları içinde yer aldı, Meridyen Derneği'nin başkanlığını yürüttü. Uzun süre Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yaptı.


Çiftin nişan yüzüklerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından takıldığı ve yakın bir zamanda da evlenecekleri belirtildi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Yardımcısı, Fuat, Oktay, bakın, kimle, evleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı