Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 16:39
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan hem açılış yaptı hem mesaj verdi
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan hem açılış yaptı hem mesaj verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nin açılışında Türkiye'nin sağlık alanındaki başarılarıyla ilgili önemli mesajlar verdi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin sağlık alanında geldiği seviyenin en somut örneği olan bu hastanelerimiz şifayı ülkemizde arayan herkese hizmet verecektir.Muhalefetin bizi adeta topu tuttuğu şehir hastanelerinin ne kadar önemli olduğunu bu süreçte çok daha iyi görüyoruz.Dünyada pek çok ülkede salgın sebebiyle sağlık sisteminin çöktüğü bir dönemde, Türkiye hem mevcut imkanlarını en iyi şekilde kullanarak hem de yeni imkanlar üreterek farklı bir konuma gelmiştir.

Türkiye son 2 asır boyunca bir uçtan bir uca savrulurken tarihi fırsatları kaçırmıştır. Ülkemizin bu savrulmalarının sürmesini isteyenler darbelerden vesayetlere kadar malzeme bulmakta zorlanmamıştır. Milletimiz istiklali ve istikbalinden ümidini kesmemiştir. Milletimizin 18 yıldır gerektiğinde canı pahasında yanımızda yer alması da bu mücadelenin devamıdır. Türkiye'de yaşanan her hadisenin gerisinde bu büyük fotoğrafı görmek gerekiyor. Ülkemiz her alanda hedeflerine doğru ilerlediği bir çizgiye oturmuştur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, hem, açılış, yaptı, hem, mesaj, verdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı