Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 17:17
 
CHP'Lİ TARHAN GEBZE'DEN ÇIKARACAĞI YENİ İLÇENİN VEKİLİ Mİ OLACAK?
SİYASET Haberi
CHP'Lİ TARHAN GEBZE'DEN ÇIKARACAĞI YENİ İLÇENİN VEKİLİ Mİ OLACAK?

HP/CENGİZYÜCAK CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun özel tercihi ile iki dönemdir Gebze Bölgesinin adayı olarak gösterilip milletvekili seçilen Tahsin Tarhan, CHP Gebze İlçe Teşkilatı ve Gebzelilere kendisini yeterince kabullendiremeyince çareyi Gebze'nin Beylikbağı mahallesini ilçe yaptırtıp o ilçenin kahramanı olmakta buldu..
Beylikbağı muhtarı Mesut Akbayrak ve beraberindeki heyet bugün Ankara'ya giderek ilçe olmak için girişimlerde bulundular ve bu fikrin öncülerinden birisi olan Tahsin Tarhan'ı da TBMM'de ziyaret ettiler..

Beylikbağı heyetinin sosyal medya sayfalarından duyuran Tahsin Tarhan "TBMM’de ziyaretimize gelen Gebze Beylikbağı Bölgesi Mahalle Muhtarlarımıza teşekkür ederim. 
Beylikbağı bölgesindeki 7 Mahalle muhtarımız vatandaşların, sivil toplum örgütlerinin ve sendikaların da onayını alarak İlçe olmak istediklerini daha önce tarafıma dile getirdiler. Bunun için bizlere yazılı bilgilendirme de yaptılar. Beylikbağı’ın İlçe olması ile ilgili Kanun Teklifimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’na sunmuştuk. Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızın haklı talepleri Meclis’te karşılığını buluncaya kadar takipçisi olacağız." açıklamasında bulundu..

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: CHP'Lİ, TARHAN, GEBZE'DEN, ÇIKARACAĞI, YENİ, İLÇENİN, VEKİLİ, Mİ, OLACAK?,
Yorumlar
Haber Yazılımı