Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 17:40
 
ÇAYIROVA'YA HASTANE YERİNE ONLAR GELDİ
GÜNCEL Haberi
ÇAYIROVA'YA HASTANE YERİNE ONLAR GELDİ

HP/CENGİZYÜCAK Çayırova'nın önceki dönem Belediye Başkanı Şevki Demirci döneminde yapılacağı ve hatta yer tahsisi bile yapıldığı açıklanan "Çayırova Devlet Hastanesi" inşaatının ne zaman başlayacağı konusu belirsizliğini korurken, 01 Eylül 2019 tarihinde Çayırova Semt Polikliniği, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine resmen bağlandı..


Çayırova semt polikliniği daha önce Gebze Fatih Devlet Hastanesine bağlı olarak faaliyet gösteriyordu. Çayırova Semt Polikliniği 01.09.2019 tarihinden itibaren Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet vermeye başladı. 


Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden açıklanan bilgiye göre Çayırova Semt Polikliniğinde hizmet çıtasının yükseltilmes, düşünülüyor. Hastane Yönetimi tarafından eksiklikler tamamlanıyor, gerekli iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Semt polikliniğinde halihazırda mesai saatlerinde Çocuk, Kadın Doğum, KBB, Göz, İç Hastalıkları, Aile hekimi uzmanları, mesaiden sonra ise acil hekimleri tarafından birinci basamak poliklinik hizmeti veriliyor.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren Çayırova Semt Polikliniği ile ilgili hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş bugün geldiği Çayırova'da Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve mahalle muhtarları ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi...

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYIROVA'YA, HASTANE, YERİNE, ONLAR, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı