Büyükşehir'den 4 ilçeye önemli yatırım
Haber
24 Ocak 2022 - Pazartesi 10:22
 
Büyükşehir'den 4 ilçeye önemli yatırım
İLÇELER Haberi
Büyükşehir'den 4 ilçeye önemli yatırım

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından 2021 yılında kent genelinde yapılan ve ücretsiz olan açık otoparkları vatandaşın hizmetine sundu

552 araçlık 4 yeni açık otopark yapıldı

Hayata geçirdiği projeler ile Kocaeli’nde yaşayan vatandaşların hayatını kolaylaştıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 2021 yılında kent genelinde yapılan ve ücretsiz olan açık otoparklarıyla vatandaşın ihtiyaçlarını gideriyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Başiskele’de inşa edilen Yeni İl Emniyet Müdürlüğü binası çevre yolları ve 300 araçlık otoparkı, Kocaeli’nin ve İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezlerinden birisi olacak Darıca Balyanoz Koyu Sahil Parkı’nda 107 araçlık, Hereke Sahilinde 60 araçlık, Gölcük Donanma Caddesinde 85 araçlık açık otoparkı tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.

4 İLÇEYE 4 AÇIK OTOPARK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı kent genelinde ihtiyaç duyulan noktalara açık otopark inşa ederek parklanma sorununu ortadan kaldırmak için çalışıyor. 2021 yılında Başiskele, Körfez Hereke, Darıca Balyonoz Koyu ve Gölcük Donanma Caddesinde yapılan açık otoparklar trafik yoğunluğu rahatlatarak, araç park sorunun büyük ölçüde çözülmesine katkı sundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir'den, 4, ilçeye, önemli, yatırım,
Yorumlar
Haber Yazılımı