Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 16:14
 
BÜYÜKGÖZ VE GÜLER'DEN KEYİFLİ BULUŞMA
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
BÜYÜKGÖZ VE GÜLER'DEN KEYİFLİ BULUŞMA

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Beylikbağı İlkokulu ve Ortaokulu’nun bayrak törenine katıldı. Törende İlçe Milli eğitim Müdürü Şener Doğanda hazır bulunduğu törende başkan Büyükgöz ve kaymakam Güler Çocuklarla keyifli bir buluşma gerçekleştirdi

GÜZEL HAYALLER KURUN

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı konuşmada, “Güzel hayaller kurun ve o hayallerinizin peşinden koşun. Mutlu bireyler mutlu aileyi mutlu aileler de mutlu toplumları oluşturur. Bu sebeple mutlu olabilmek ve hayallerimizi gerçekleştirebilmek için çok çalışmalıyız. Sizler bu ülkenin bizlerin geleceğisiniz” dedi.

ÇOK ÇALIŞMANIZ GEREKLİ

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler yaptığı konuşmasında, “ Gelişen dünyada kendimizi geliştirmez isek dünyanın gerisinde kalırız. Teknolojiyi yakından takip edip gerisinde kalmamalıyız. 30 yıl önce bu günkü teknolojiye kimse inanmazdı. Baş döndürücü bir hızda gelişiyor. Bundan sonra daha da hızlı gelişecek. Sizlerin de bu çağın gerisinde kalmamanız için çok çalışmanız gerekli” ifadelerini kullandı.

SINIFLARI ZİYARET ETTİLER

Bayrak törenin ardından Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğretmenlerle de bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜKGÖZ, VE, GÜLER'DEN, KEYİFLİ, BULUŞMA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı