Büyükgöz maaşlara zam yaptı çalışandan teşekkürü kaptı
Haber
05 Ağustos 2022 - Cuma 20:26
 
Büyükgöz maaşlara zam yaptı çalışandan teşekkürü kaptı
GÜNCEL Haberi
 Büyükgöz maaşlara zam yaptı çalışandan teşekkürü kaptı

HABERPİ- Geçtiğimiz gün ilk olarak temizlik işçilerine yüzde otuzluk zam müjdesini veren ve ardından çıkan tartışmalar nedeniyle diğer personel için de aynı zam oranını açıklayan Başkan Büyükgöz bugün imzayı attı.
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, işveren sendikası yetkilileri ve Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve işyeri temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda, ek zam düzenlemesi protokolü imzalandı.

Bugün yapılan protokolle, Temmuz ayından geçerli olmak üzere yapılan yüzde 30 zam düzenlemesi ile işçilerin enflasyon karşısında kayıpları da karşılanmış oldu.
Tüm personeli kapsayan yüzde otuzluk zam oranı ile ilgili  Başkan Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada: Dün olduğu gibi, bugün de, emeğin, alın terinin, işçi kardeşlerimizin yanındayız. Asgari ücrete yapılan 30'luk zam, belediyemizde çalışan tüm işçi kardeşlerimizin maaşlarına yansıtılacaktır. Hayırlı ve bereketli olsun.' dedi 
ÇALIŞANLARDAN TEŞEKKÜR
Çalışanlar yüzde otuzluk zamın ardından ' Enflasyona işçisini ezdirmeyen Başkan Zinnur Büyükgöz, Zinnur Başkanımıza işçiler olarak teşekkür ederiz' pankartlarıyla teşekkür ettiler 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Büyükgöz, maaşlara, zam, yaptı, çalışandan, teşekkürü, kaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı