Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 22:34
 
BÜYÜKGÖZ AYAR İÇİN Mİ SAHAYA İNDİ?
SİYASET Haberi
BÜYÜKGÖZ AYAR İÇİN Mİ SAHAYA İNDİ?

HP/CENGİZYÜCAK Eylül-2019 tarihi itibari ile start alacak olan Ak Parti İlçe Kongreleri öncesinde Ak Parti Gebze İlçe Başkanlığı için başta eski belediye başkanı Adnan Köşker olmak üzere bir çok isim konuşulurken, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte sahalara inip siyaset yapması siyaset kulislerinde "Başkan Büyükgöz'ün desteği mevcut ilçe başkanı İrfan Ayar'a" şeklinde yankı buldu..

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte Arapçeşme, Güzeller ve İnönü mahallesi AK Parti mahalle teşkilatlarını ziyaret etti. Başkan Büyükgöz, “Siz değerli dava arkadaşlarımızla birlikte yan yana omuz omuza bu güzel ilçemize önemli hizmetlerimiz olacak” dedi

Mahalle teşkilatları ile yapılan toplantılarda belediye başkan yardımcısı Sedat Çelik ve AK Parti İlçe yöneticileri de hazır bulundu. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz toplantıda yaptığı konuşmasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde bu millet ve devlet için hizmet etmeye devam edeceğiz. Gebze Belediyesi olarak vatandaşa en güzel hizmeti vermek tek gayemiz. Hizmetlerimizin anlatılması ve yaşanan sıkıntı ve sorunların bizlere aktarılması noktasında teşkilatlarımıza da önemli sorumluluk düşüyor. Siz değerli dava arkadaşlarımızla birlikte yan yana omuz omuza bu güzel ilçemize önemli hizmetlerimiz olacak” dedi.

Başkan Büyükgöz ziyaretlerde ayrıca soruları da cevapladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜKGÖZ, AYAR, İÇİN, Mİ, SAHAYA, İNDİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı