Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 14:53
 
Binali Yıldırım orada ortaya çıktı.Yeni göreve hazırlık mı?
İLÇELER Haberi
Binali Yıldırım orada ortaya çıktı.Yeni göreve hazırlık mı?

ADALET BORA/haberpiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık yarışından sonra uzun süredir sessizliğini koruyan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, ABD'de de ortaya çıktı. 
Yıldırım sürpriz ziyaretini Apple ve Google'a yaptı. Sosyal medya hesabından;Silikon Vadisi Apple ve Silikon Vadisi Google olarak yer bildirimi yapan Yıldırım, Google yetkililerinin kendisine yaptığı görsellerin önünde çekildiği fotoğraflarla birlikte kendisi için özel olarak hazırlanan Galatasaray logolu kahveleri de paylaşarak;Dünya’nın en büyük teknoloji şirketlerinden olan @Apple yetkilileriyle teknolojinin dünü, bugünü ve yarınına dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.@Google’daydık. Artırılmış gerçeklik, otonom araçlar ve şirketin ülkemizdeki faaliyetleri hakkında konuştuk. Ayrıca Galatasaray’ın bu diyarlarda da taraftarı var sanırım, kahvelerdeki ayrıntı gözümden kaçmadı. 'dedi..
YILDIRIM YENİ GÖREVE Mİ HAZIRLANIYOR?: Son başkan olarak tarihe geçen ve TBMM başkanı iken İstanbul Belediye Başkan Adaylığı için  istifa eden Binali Yıldırım'la ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın nasıl bir  görev vereceği beklentileri güncelliğini korurken, İstanbul seçimlerinde sonra Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olarak  atanacağı iddia edilen Yıldırım'ın Teknolojinin iki dünya devi şirketini ziyaret etmesi ve şirket yetkilileri tarafından üst düzey bir şekilde ağırlanmasının ve paylaşımlarının  ardından  Yılıdırım'ın bu alanda önemli bir göreve hazırlandığı şeklinde yorumlamak mümkün. Bakalım önümüzdeki günlerde Yıldırım sürprizi gerçekleşecek mi?

Kaynak: Editör:
Etiketler: Binali, Yıldırım, orada, ortaya, çıktı.Yeni, göreve, hazırlık, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı