Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 19:18
 
BAŞKANLAR'DAN VAHŞETE TEPKİ
GÜNCEL Haberi
BAŞKANLAR'DAN VAHŞETE TEPKİ

ADALET BORA/ haberpi- Eski eşi tarafından vahşice boğazından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un ölmeden önceki feryatlarının yer aldığı görüntünün ortaya çıkması tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı.
Gebze Belediye Başkanı Büyükgöz, Darıca Belediye başkanı Bıyık ve Çayırova belediye başkanı Çiftçi 'de çocuğunun gözlerinin önünde  vahşice öldürülen  merhum Emine Bulut  için sessiz kalmadı ve sosyal medya hesaplarından vahşete tepki gösterdiler
İŞTE BAŞKANLARIN TEPKİLERİ
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz: Çocuğunun yanında vahşice katledilen #EmineBulut yüreğimizde derin yaralar açtı. Bu vahşi cinayeti işleyen katile dünyadaki hakettiği cezayı adaletimiz verecektir.
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık‏:Eski eşi tarafından çocuğunun yanında vahşice katledilen #EmineBulut’a Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Yaşanan bu vahşete sessiz kalmıyoruz! Failinin en ağır ceza ile yargılanmasını, toplumumuzda kadın cinayetlerinin artık son bulmasını diliyorum.
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi‏:  Evladının yanında vahşice katledilen #EmineBulut’a Allah’tan rahmet diliyorum. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKANLAR'DAN, VAHŞETE, TEPKİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı