Başkan Yasin Özlü Şehzadeler Şehrinde
Haber
20 Ocak 2022 - Perşembe 12:17
 
Başkan Yasin Özlü Şehzadeler Şehrinde
SİYASET Haberi
Başkan Yasin Özlü Şehzadeler Şehrinde

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin (TDBB) 2022 yılı Ocak ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılım için Manisa’ya gitti.

“Şehzadeler Şehri” Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in ev sahipliğinde yapılan toplantıya Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay başkanlık etti. Başkan M. Yasin Özlü’nün de katılım gösterdiği toplantıya Azerbaycan, Bosna Hersek, Kırgızistan ve Türkiye’den birçok belediye başkanı katıldı. Türk Dünyası’nda yaşanan siyasal, sosyal ve ekonomik gelişmelerin masaya yatırıldığı toplantıda, Türk Devletleri arasında gelişen iş birliğinin 2022 yılında daha fazla yaygınlaştırılarak devam edeceği ve yeni projelerin hayata geçirileceği açıklandı.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN KAKMAKAM KANTAY’A ZİYARET

Başkan M. Yasin Özlü, TDBB toplantısı için gittiği Manisa’da Önceki Dönem Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay’ı yeni görev yeri Yunusemre Kaymakamlığı’nda ziyaret etti. Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Özlü, yeni görev yerinde Kaymakam Kantay’a başarılar ve kolaylıklar dileyerek, nazik misafirperverlikleri ve hoşsohbetleri dolayısıyla kendisine teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Yasin, Özlü, Şehzadeler, Şehrinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı