Başkan Özlü Başiskelelilerin neşesine ortak oldu
Haber
19 Ekim 2020 - Pazartesi 15:24
 
Başkan Özlü Başiskelelilerin neşesine ortak oldu
TEKNOLOJİ Haberi
Başkan Özlü Başiskelelilerin neşesine ortak oldu

Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü'de çocukları bu keyifli anlarda yalnız bırakmadı ve onlara eşlik etti
Başkan Özlü yaptığı açıklamada; Başiskele Sahilimiz'de sosyal mesafeli spor imkanı... Floor Curling keyfini yaşayan hemşehrilerimizin neşesine ortak olduk. Bu keyifli etkinliği ilçemize taşıyan Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederiz.'dedi 

KATILIM YOĞUN OLDU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü, ücretsiz spor okulları kapsamında her yaştan insanın spor yapması için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Çocuk, genç ve yaşlı çok sayıda katılımcının olduğu Floor Curling etkinliği Başiskele sahilinde gerçekleştirildi. Etkinliğe Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü katılarak antrenörlerden curling sporu hakkında bilgi aldı ve alanda bulunan çocuk ve gençlerle curling müsabakası yaptı. Floor Curling maçları esnasında katılımcılar büyük heyecan yaşadı.

 

MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNDU

Çocukların, yeni bir spor branşı olan Floor Curlingi oynarken gösterdikleri heyecan ve mutluluk görülmeye değerdi. Mutlulukları gözlerinden okunan aileler hazırlanan bu etkinlik ile çocukların ve gençlerin hem eğlenmesi hem de spor branşlarına ilgilerinin artacağını söyledi.

 

ÖZELİKLE GENÇLERİMİZ EN AZ BİR SPOR DALI YAPMALI

Özelikle gençlerimiz en az bir spor dalıyla tanışmalı anlayışıyla hareket eden ve yetenekli gençlere ulaşmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, il genelinde birçok ilçe ve mahallede çeşitli projelerle insanlarla buluşturmayı ve farklı branşlardaki spor alanlarına vatandaşların katılımını arttırmayı planlıyor.

 

SIRADA GÖLCÜK, DARICA VE GEBZE VAR

İzmit kent meydanında yaklaşık 1000 kişinin oynadığı Floor Curling etkinliği çok sevilmiş ve vatandaşlar tarafından diğer ilçelerde de yapılması istenmişti. Büyükşehir Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı yetkilileri harekete geçerek Başiskele ilçesinde bir organizasyon düzenledi. Kasım ayı içerisinde ise hava şartlarına göre Floor Curling etkinliğinin Gölcük, Darıca ve Gebze’de yapılması planlanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özlü, Başiskelelilerin, neşesine, ortak, oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı