Başkan Nail Çiler'in Van Gölü sevinci. Tam destek vermişti
Haber
13 Nisan 2021 - Salı 22:21
 
Başkan Nail Çiler'in Van Gölü sevinci. Tam destek vermişti
SİYASET Haberi
Başkan Nail Çiler'in Van Gölü sevinci. Tam destek vermişti

ADALET BORA-NASA'nın yarışmasında birinci olan Van Gölü'nün oylama desteğini ilk açıklayan ve herkesi oylamaya davet eden Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler bir kez daha farkını ortaya koyarak ülkemizin güzelliklerine sahip çıkma noktasında büyük bir örnek oldu..
İlk açıklandığı andan itibaren destek çağrısı yapan ilk ve tek Oda başkanı olan ve ardından tüm bakanlıkların ve en önemlisi de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından destek çağrısı yapılan Van Gölü bir kez daha gururumuz oldu ve artık dünyanın en tanınan güzellikleri arasındaki yerini almış oldu..
GTO Başkanı Nail Çiler sonuçların açıklanmasından sonra tüm Türkiye gibi o da sevincini dile getirerek; Odamızın Van’ı gönülden desteklediği, NASA'nın yarışmasında #VanGölü’müzün fotoğrafı birinci oldu. Hepimize düşen bir görev vardı, o görevi tamamladık. #VanGölü ‘müzü dünyaya tanıttık.. Bu gurur hepimizin' dedi..
Başkan Çiler'in desteğine Van Sanayi Odası ve Van Ticaret Borsası başta olmak üzere tüm Vanlılardan teşekkür gelirken, Çeve ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'da yaptığı açıklamada Van Gölü'ne destek veren herkese teşekkür etti..
Evet, haberpi olarak biz de Van Gölü için oyumuzu kullanmış ve bu güzelliği katkıda bulunmuştuk ve elbette ki alınan sonuç Başkan Çiler'in dediği gibi ülkemiz adına hepimizin gururu oldu..
BAŞKAN ÇİLER İLK DESTEK ÇAĞRISINI BÖYLE YAPMIŞTI 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Nail, Çiler'in, Van, Gölü, sevinci., Tam, destek, vermişti,
Yorumlar
Haber Yazılımı