Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 14:25
 
BAŞKAN BÜYÜKGÖZ ORAYA GİDİP BİLGİ ALDI
İLÇELER Haberi
BAŞKAN BÜYÜKGÖZ ORAYA GİDİP BİLGİ ALDI

HABERPİ.COM- Başkan Büyükgöz, Gebze'nin birçok mahallesini susuz bırakan arızanın oluştuğu bölgeye gitti
Aşırı yağışlara karşı kriz masası oluşturan ve Gebze genelindeki olası sel baskınlarına karşı tedbir alan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bugün sabah saatlerinde başlayan kuvvetli yağışları da an be an takip ederek, kent genelindeki sorunlara anında müdahale edilmesini sağladı.
Başkan Büyükgöz bu kapsamda İnönü mahallesine giderek, Gebze ve Çayırova'nın birçok mahallesinde su kesintilerine neden olan  ana şebeke arızası çalışmalarını da yerinde  inceleyerek yetkililerden bilgi aldı .
Başkan Büyükgöz, mevsim normallerinin üzerinde meydana gelen aşırı yağışlardan ötürü oluşacak olumsuzlukların minimuma indirilmesi için gerekli tedbirlerinin alındığını vurguladı. Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini de ileten Başkan Büyükgöz, “Mevsim normallerinin üzerinde aşırı bir yağış ile karşı karşıyayız. Vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için, meteorolojinin uyarısı üzerine kriz masası kurarak gerekli tedbirleri aldık. Yaşanan talihsiz olayda tesellimiz can kaybının, herhangi bir yaralanma olayının meydana gelmemesi. Ekiplerimiz var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ) - HABER MERKEZİ Editör: ADALET BORA
Etiketler: BAŞKAN, BÜYÜKGÖZ, ORAYA, GİDİP, BİLGİ, ALDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı