Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 10:00
 
Başkan Büyükgöz onlara söz verdi
İLÇELER Haberi
Başkan Büyükgöz onlara söz verdi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ,Mahalle Meclislerinde Mustafa Paşa Mahallesi sakinlerini dinledi. Kaldırım işgallerine son verecekleri sözünü verdi 
Mahalle Meclisine Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Burkut, Sedat Çelik, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri katıldı.

KALDIRIM İŞGALLERİNE SON VERİLECEK

Başkan Büyükgöz  Mustafa Paşa Mahallesine yapılan ve yapılması planlanan hizmetler hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi. Mahalle sakinlerinin sorularını cevaplayan Başkan Büyükgöz, “Kaldırım işgallerinden en fazla mağdur olan mahallerden biri de Mustafa Paşa Mahallemiz. Bu konuda sizlerden gelen şikayetleri değerlendiriyoruz ve merkezden dışa doğru kaldırım işgalleri hakkında çalışmalarımızı başlattık. Kaldırımlar yayalar içindir ve kamu malıdır” ifadelerini kullandı.

KALDIRIM TEŞEKKÜRÜ

Mahalle sakinlerinden Gebze Belediyesinin kaldırım işgallerine karşı başlattığı çalışmalara tam destek geldi. Mahalle sakinleri Başkan Büyükgöz’e kaldırım işgallerine karşı başlattığı çalışmadan ötürü teşekkür etti.

Kaynak: Editör: ADALET BORA
Etiketler: Başkan, Büyükgöz, onlara, söz, verdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı