Başkan Büyükgöz'den çalışanlarına zam müjdesi
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 14:18
 
Başkan Büyükgöz'den çalışanlarına zam müjdesi
GÜNCEL Haberi
Başkan Büyükgöz'den çalışanlarına zam müjdesi

HABERPİ- Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz geçtiğimiz gün belediye temizlik işçilerine yaptığı yüzde otuzluk zammın ardından diğer çalışanlarla ilgili kararı daha sonra vereceklerini açıklamıştı. Tartışmaların gündeme gelmesinin ardından Başkan Büyükgöz bugün yaptığı açıklama ile tüm çalışanların maaşına yüzde otuz zamın verildiğini duyurdu ve aslı olmayan yorumlar yapanları da eleştirdi..
Başkan Büyükgöz'ün açıklaması şöyle; Gebze Belediyesi bünyesinde görev yapan 1289 Belediye çalışanımızın maaşlarına ve sosyal haklarına 30 zam yapılmıştır. Yapılan zam, Ağustos ayı itibarıyla personelimizin maaşlarına yansıtılacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, işçi ve emekçilerimizi, küresel olarak yaşanan ekonomik koşullara karşı korumak için yaptığı asgari ücretteki 30 iyileştirme, bu düzenlemeyle Gebze Belediyesi tarafından da uygulanmıştır.Yapılan düzenleme emekçilerimize hayırlı olsun.İşçilerimize yaptığımız 30 enflasyon düzeltmesini, aslı olmayan yaklaşımlarla maksatlı olarak yorumlayanları kamuoyunun vicdanına havale ediyoruz.' dedi 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükgöz'den, çalışanlarına, zam, müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı