Başkan Büyükakın yarın herkesi oraya bekliyor
Haber
26 Mart 2021 - Cuma 21:10
 
Başkan Büyükakın yarın herkesi oraya bekliyor
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
Başkan Büyükakın yarın herkesi oraya bekliyor

ADALET BORA/ haberpi- Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın eline boyayı aldı ve başkan Büyükakın 'Yarın ben de oradayım. Siz de gelin' diyerek  herkesi yarınki lansmana davet etti.
NE YAPILACAK?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığının düzenlediği “İstiklal Marşı ve Mehmet Akif “ temalı, grafiti yarışmasının yarın  (27 Mart Cumartesi günü) Kent Meydanı’nda  Başkan Büyükakın ve grafiti sanatçılarının katılımıyla gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler ise www.kilavuzgenclik.kocaeli.bel.tr adresinden detaylı bilgi alıp başvuru yapabilecek. Başvurular 19 Nisan’a kadar yapılabilecek.
Başkan Büyükakın işte bu keyifli lansmana katılmak isteyen herkesi davet etti.

ÖDÜLLER NİSAN'DA 

Ödüllü Grafiti Yarışması iki kategori şeklinde olacak. Buna göre 16 yaş altı ve 16 yaş üstü olarak iki kategoride grafiti tasarım yarışması ile İstiklal Marşı ve Mehmet Akif konulu görsellerle Cumhuriyet dönemindeki mücadele yılları anlamının gençlere aktarılması planlanıyor. Buna göre 7-16 ve 16-27 yaşları arası iki kategoride gençler bireysel bir şekilde katılım yapabilecek. Yarışmada ilk üçe giren katılımcılara bisiklet armağan edilecek olup bununla birlikte yarışmaya katılan grafiti tasarım eserleri, yarışma kapsamında kurulacak jüri tarafından değerlendirildikten sonra seçilen ilk 10 eser kent genelinde uygulanacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükakın, yarın, herkesi, oraya, bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı