Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 12:26
 
Başkan Büyükakın Ulaşımda bir ilke imza attı
TEKNOLOJİ Haberi
Başkan Büyükakın Ulaşımda bir ilke imza attı

HABERPİ.COM- Kocaeli Büyükşehir belediye başkanı Tahir Büyükakın ulaşımda bir ilke imza attı..Kocaeli'nin iki yakası Gölcük ile Gebze  Hat 700 ile  Osmangazi Köprüsü üzerinden birleşiyor.. Bu hat ile  en uzun mesafe en kısa yolculukla geçecek.. 

YARIN BAŞLIYOR

Uzun zamandan beri kentin gündeminde olan ve Kocaeli’nin bir yakasıyla diğer yakasını birbirine bağlaması planlanan yeni hat 700’de tüm işlemler tamamlandı. Gölcük kalkışlı Gebze  son duraklı olacak Hat 700 seferleri 01 Temmuz Çarşamba günü itibariyle başlıyor.

 

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜNÜ KULLANACAK

Ulaşım Park AŞ’nin hizmetinde olan Hat 700, ilk seferine 1 Temmuz Çarşamba günü başlıyor. Hat 700 Gölcük ilçesinden kalkış yapacak. Sefer sırasında Karamürsel Dereköy durağına kadar hat 700 yolcu alabilecek. Osmangazi Köprüsü’nü kullanacak olan Hat 700’ün seferi Gebze Kent önünde son bulacak. Gebze Kent önünden kalkacak hat 700 Osmangazi Köprüsü’ne kadar her duraktan yolcu alabilecek.

 

FİYATLAR AÇIKLANDI

Hat 700’ün fiyat tarifesi de açıklandı. Gölcük, Karamürsel, Altınova ve Gebze güzergahında hizmet verecek Hat 700’de tam 25 TL, indirimli 20 TL, öğrenci 15 TL ve 7/24 Kağıt bilet 25,75 TL olarak ücret ödeyecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükakın, Ulaşımda, bir, ilke, imza, attı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı