Haber Detayı
27 Ekim 2019 - Pazar 11:34
 
Başkan Büyükakın gençlerin gönlünü fethetti
SPOR Haberi
Başkan Büyükakın gençlerin gönlünü fethetti

ADALET BORA/ haberpi- Kocaeli Cumhuriyet ve Gençlik festivaline Başkan Büyükakın'ın sempatik ve gençlerle olan mutlu kareleri damgasını vurdu.. Büyükakın gençlerle birlikte cumhuriyet coşkusunu yaşadı ve yaşattı..
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96’ıncı yılı kutlamalarına coşku ve anlam katmak için düzenlendiği ‘’Kocaeli Cumhuriyet ve Gençlik Festivali’’ Uluslarlarası Fuar Merkezinde başladı.. 4 gün sürecek olan ve gençler için tüm detayların düşünüldüğü müzik, söyleşi,sinema ,sergilerle  dolu dolu geçecek olan Cumhuriyet ve Gençlik festivalinin açılışı halk koşusuyla start verdi ve ardından etkinliklerle devam etti. Başkan Büyükakın, Gençliğin festivalinde gençlerle yakından ilgilendi. Bisiklet sürdü, oyunlara dahil oldu.. Cumhuriyet coşkusuna adeta coşku kattı. Sempatik hareketleriyle gençlerin gönlünü bir kez daha kazandı..
GENÇLERE CUMHURİYET ÖĞÜDÜ: Başkan Büyükakın gençlerin bu aziz vatanın evlatları olduğunu unutmadan çalışmaları gerektiğine vurgu yaparak  “Özelikle gençlerimize sesleniyorum. Lütfen aziz bir milletin evlatları olduğunuz unutmayın. Cumhuriyetimizi korumak ve daha ileriye taşımak bizim en önemli vazifemizdir. Biz yıllardır Anadolu'da yaşıyoruz ve bu topraklar bizim topraklarımızdır.” dedi.

Kocaeli’yi sporun başkenti yapmak istediklerini ifade eden Başkan Büyükakın son olarak “Ben inanıyorum ki ileriki zamanlarda daha güzel işler yapacağız. Kocaeli de güzel işler yapmaya çalışacağız. Kocaeli’yi sporun başkenti yapmaya çalışıyoruz. Bunun yanında zaten bir sanayi başkentiyiz. Kocaeli sporun başkenti olmak için önemli bir aday. Amatör spora ciddi anlamda destek veriyoruz. Önümüzdeki dönemlerde Kocaeli’yi gerçek bir spor marka kenti yapacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükakın, gençlerin, gönlünü, fethetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı