Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 11:08
 
Başkan Bıyık'tan birlikte yönetim mesajı
İLÇELER Haberi
Başkan Bıyık'tan birlikte yönetim mesajı

Darıca'yı ortak akılla yöneteceklerini belirten ve  birlik mesajları veren Başkan Bıyık, “Darıca’yı sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte ortak akılla yöneteceğiz” dedi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,Kastamonu Araç ilçesi Alaka Köyü Derneği ve  Kahramanmaraşlılar Derneği’nin programlarına katılarak hemşerileriyle bir araya geldi.. Ardından , Darıca Ardahanlılar Derneği’nin şehitlerimiz için düzenlediği mevlit programına da AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti Darıca İlçe başkanı Ufuk Acay ile birlikte katılarak şehitlerimiz için dua etti.

DARICA’YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Darıca’yı birlikte yönetmeye talip olduklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, dernekleri ve sivil toplum örgütlerini önemsediğini söyledi. Her görüşe ve düşünceye değer verdiğini belirten Başkan Muzaffer Bıyık, “Kentimizi hep birlikte yöneteceğiz.  Darıca’da yaşayan herkesin düşüncesini önemsiyoruz. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket ederek ortak akılla kentimizi birlikte yönetmek istiyoruz. Derneklerin fikirleri bizim için değerli” diye konuştu. Projeleri hayata geçirirken vatandaşların ve STK’ların görüşlerini de dinlediklerini ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, gerek halk buluşmalarında gerekse de dernek ziyaretlerimizde herkesin fikirlerini ve taleplerini not alarak Darıca için ortak projeler ürettiklerini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Bıyık'tan, birlikte, yönetim, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı