Bakan Soylu, HDP'li o vekilin ismini açıkladı
Haber
20 Şubat 2021 - Cumartesi 23:42
 
Bakan Soylu, HDP'li o vekilin ismini açıkladı
SİYASET Haberi
Bakan Soylu, HDP'li o vekilin ismini açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gara'ya giden HDP'li milletvekilinin HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir olduğunu açıkladı.

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, A Haber ekranlarında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunu.13 masumun terör örgütü PKK tarafından şehit edildiği Gara ve HDP ile ilgili  yaptığı açıklamada; Gara'da daha işimiz bitmedi. Metina'da ve Hakurk'ta ne yaptıysak Gara'da da aynısını yapacağız. Terör örgütünün kendisini idare ettiğini düşündüğü yer Kandil'dir. Terör örgütü ahlaksız bir yapıdadır. Terör örgütünün namussuz elebaşları 18 yaşındaki çocuklara tecavüz ettiği, onları alıp Mahmur'a görüterek terörist olarak eğitiyorlar.

Irak'ın, Suriye'nin bütünlüğüne saygılıyız. Ama oradan ülkemizi bölmek, paralamak için ellerinden gelenleri yapanlara da müsamaha gösteremeyiz. Bizim milletimizde borcumuzdur.
 

HDP, terör örgütünün partisidir. Esas esir olan onlardır. Hepsi PKK'nın rehinesidir. Kişilikleri, kimlikleri esirdir. Ve zihnen kirletilmişlerdir. Şunu ifade edeyim. Burada bu evlatlarımızın şehadeti sonrası birçok yalan, dezenformasyon ve herkesi tahrik devreye girdi. Aynı istismarı evlatlarımızın ölümü üzerinden devam ettirmeye çalışıyorlar. Yaptığı yetmemiş, acıyı daha fazla arttırmaya çalışıyorlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Soylu,, HDP'li, o, vekilin, ismini, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı