Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 17:43
 
Bahçeli sözünün eri çıktı
SİYASET Haberi
Bahçeli sözünün eri çıktı

ADALET BORA/ haberpi- MHP lideri sözünün eri çıktı..
MHP lideri Devlet Bahçeli 1 Temmuz'da attığı mesajda; Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım. Bu konuda TBMM’de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim.' diyerek sosyal medyadaki kirliliğe isyan etmiş ve yasal düzenlemeye kadar tüm hesaplarını askıya almıştı ve bu konuda verdiği sözü tutarak tam 30 gün boyunca hesaplarını kullanmamıştı..
 Ve sosyal medya yasasının resmi gazetede yayınlanmasının ardından yeniden sosyal medya hesabını aktif hale getirerek kullanmaya başladı..
Resimilk twettini Karagümrük sporun kendisine hediye ettiği forma ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak; Zafer ayında zaferle Süper Lige yükselen Fatih Karagümrük Spor’a başarılar diliyorum. Başta kulüp başkanı Süleyman Hurma olmak üzere, teknik heyeti, futbolcuları ve yiğit Karagümrük taraftarlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.' mesajıyla paylaştı.
Ancak sosyal medya yasasından haberi olmayan bir sürü cahilde ' hani dönmeyecektin' diyerek cehaletlerini ortaya döktüler..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli, sözünün, eri, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı