Ali Korkmaz Kocaeli'nin yeni Konsey başkanı oldu
Haber
24 Şubat 2021 - Çarşamba 17:14
 
Ali Korkmaz Kocaeli'nin yeni Konsey başkanı oldu
SİYASET Haberi
Ali Korkmaz Kocaeli'nin yeni Konsey başkanı oldu

HABERPİ- Kocaeli Kent Konseyi 10’uncu Genel Kurulunu yaptı. Konseyin yeni başkanı Ak Parti İzmit eski ilçe başkanı  Ali Korkmaz  oldu..

Kongreye; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm,Türkiye'nin ilk engelli dalış eğitmeni ve Dünya Serbest Dalış rekoru Uğur Koçak, BBP İl Başkanı Remzi Kaya, ilçe belediye başkanları, oy kullanan kamu kurum temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, dernek ve STK temsilcileri ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kongrede konuşan Büyükşehir Başkanı Tahir Büyükakın: “ Adnan Uyar ve ekibine hizmetleri için teşekkür ediyor, bayrağı devralan Ali Korkmaz ve ekibine başarılar diliyorum. Hayırlı Olsun. Kent Konseyi’nin asıl amacı ortak aklın ete kemiğe bürüneceği yerdir. İl Özel İdarelerin ve belediyelerin yönetimine gönüllü katılım diye bir uygulama var. Gönüllüler ile bu kentte pozitif ayrımcılık gösterilmesi gereken gruplara ilişkin sayısız proje yapılabilir.” dedi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Korkmaz, Kocaeli'nin, yeni, Konsey, başkanı, oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı