Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 11:44
 
AK PARTİDEN İSTİFALARDA İKİNCİ DALGANIN DA TARİHİ BELLİ OLDU
SİYASET Haberi
AK PARTİDEN İSTİFALARDA İKİNCİ DALGANIN DA TARİHİ BELLİ OLDU

Geçtiğimiz gün ismi yeni parti kuracak olan Ali babacan ile birlikte anılan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ak Partiye yakınlığı ile bilinen MAK Danışmanlık anket şirketinin sahibi Mehmet Ali Kulat'ı 26 Ağustos pazartesi günü İstanbul'daki ofsine çağırarak başbaşa bir görüşme gerçekleştirmişti..
Mehmet Ali Kulat o görüşme için "11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül Beyefendi ile deneyimleri üzerine keyii bir sohbet imkanım oldu. Nazik davetleri ve misarperverlikleri için teşekkürler" açıklamasında bulunurken siyaset kulisilerinde "Abdullah Gül bu görüşmede Ali Babacan'ın kamuoyundaki durumu hakkında bilgi aldı" iddiaları seslendirildi..

AK PARTİDEN İSTİFALARDA İKİNCİ DALGANIN DA TARİHİ BELLİ OLDU
Dün Ak Partiden eski Bakanlardan Sadullah Ergün istifa ederken Nihat Ergün, Beşir Atalay ve Hüseyin Çelik'in de istifa ettikleri iddia edildi.. MAK Danışmanlık anket şirketinin sahibi Mehmet Ali Kulat'ı ise bu istifalar sonrası twitter'dan yaptığı paylaşımda "İstifaların arkası geliyor. İlk dalga eylül sonuna kadar... İkinci dalga Ocak Şubat 2020... Böyle bir süreç ilk kez yaşanıyor." dedi..

Kaynak: (HABER MERKEZİ) - HABER MERKEZİ Editör: CENGİZ YÜCAK
Etiketler: AK, PARTİDEN, İSTİFALARDA, İKİNCİ, DALGANIN, DA, TARİHİ, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı