Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 18:43
 
AK PARTİ KOCAELİ'DE DR. ŞAHİN TALUS SESLERİ
SİYASET Haberi
AK PARTİ KOCAELİ'DE DR. ŞAHİN TALUS SESLERİ

HP/CENGİZYÜCAK Ak Parti il, ilçe ve belde teşkilatlarında kongrelere dönük haraketlilikler gözlemlenirken, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş'in tekrar il başkanlığına devam edip etmeyeceği en çok merak konusu oldu.. 

 

Ak Parti Kocaeli camiası içinde bir kesim Mehmet Ellibeş'in abilik vasfı ile partiyi kısa sürede toparladığı için bir dönem daha il başkanlığı görevini sürdürmesi gerektiğini ileri sürerken diğer taraftan partinin artık yeni ve genç kadrolarla yoluna devam etmesi gerektiğini öne sürenlerin sayısı da bir hayli fazla..

İşte bu yeni ve genç il başkanı konusunda en fazla ismi konuşulan ise Ak Parti Kocaeli İl Başkan yardımcısı Dr. Şahin Talus.. 

Önceki dönem AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus, 2019 yerel seçimlerinde Başiskele Belediye Başkanı aday adaylığı başvuru yapmış ve aday gösterilmeyince seçimlerden sonra görevden istifa ettirilen Ak Parti Kocaeli il başkanı Abdullah Eryarsoy'un yerine atanan Mehmet Ellibeş başkanlığındaki yeni il yönetim kurulu listesinde yer almış ve il başkan yardımcılığı görevine getirilmişti.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, KOCAELİ'DE, DR., ŞAHİN, TALUS, SESLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı