Ak Parti Gebze istişarede buluştu
Haber
24 Şubat 2021 - Çarşamba 22:59
 
Ak Parti Gebze istişarede buluştu
İLÇELER Haberi
Ak Parti Gebze istişarede buluştu

HABERPİ- Ak Parti Gebze, Yerel Yönetimler İstişare toplantısında buluştuResimResimResim. Başkan Büyükgöz teşkilata hizmetlerini anlattı..
Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz AK Parti Gebze Yerel Yönetimler İlçe İstişare Toplantısı'nda Gebzedeki çalışmaları, göreve geldiği günden bu yana yapılan hizmetleri ve projeler hakkında teşkilat mensuplarına bilgi verdi
Programa Ak Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya, İl yöneticileri, belediye meclis üyeleri,başkan yardımcıları,  mahalle başkanları gençlik ve kadın  kolları başkanı ile ilçe yöneticileri katıldı.

BAŞKAN KAYA’DAN TEŞEKKÜR

Toplantının açılışında selamlama konuşması yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, “Kıymetli hazirun toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, hoş geldiniz diyorum. Kovid 19 hastalığından ülkece en kısa sürede kurtulacağız inşallah. Pandemiden sonra daha birçok coşkulu programlar yapacağız. Tüm teşkilat mensubu kardeşime bu zorlu süreçte parti çalışmalarına özveriyle devam ettikleri için teşekkür ediyorum. Birazdan sunumunu bizimle paylaşacak olan değerli belediye başkanımıza sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyor, ilçemize hizmetlerinde de kolaylıklar diliyorum” dedi.

ÖZ KAYNAK VE MALİ DİSİPLİNLE

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada “Sevgili AK Parti ailem toplantımıza hoşgeldiniz. Pandemi nedeniyle toplantıları, bir araya geldiğimiz geniş kapsamlı etkinlikleri ne yazık ki yapamaz olduk. Görevi devraldığımız ilk günden itibaren ilk adım olarak mali disiplinin sağlanarak öz kaynakların arttırılması önceliğimiz oldu. Hak ve adalet tesisini sağlamak için özveriyle çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

TEŞKİLATIN NEFERİYİZ

Beytülmala da hassas şekilde sahip çıkmak önceliğimiz oldu. Değerli dava kardeşlerim, biz bu emaneti en güzel şekilde yerine getirmek için mücadelemizi hep beraber ortaya koyacağız. Biz bu teşkilatın bir neferiyiz. Bu yıl ve önümüzdeki yıl yatırımlarıyla, hizmetleriyle çok farklı bir Gebze’yi yaşayacağız. Öz kaynak artırımı ve mali disiplinle 2020 yılını artı 145 milyon TL bütçe ile kapattık. Gebze’mizi sizlerin desteği ve katkılarıyla daha güzel yarınlara birlikte taşıyacağız inşallah..Bu vesile ile AK Parti Gebze İlçe Başkanımız Recep Kaya ve inandığı yolda yürüyen kıymetli teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Durmak yok, aşkla çalışmaya devam....' dedi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Gebze, istişarede, buluştu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı