Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 20:16
 
AK PARTİ GEBZE'DE SEZER BIRAKTI SIRA YILMAZ VE ÖNDER'DE
SİYASET Haberi
AK PARTİ GEBZE'DE SEZER BIRAKTI SIRA YILMAZ VE ÖNDER'DE

HP/CENGİZYÜCAK Ak Parti Kocaeli'de Kadın Kolu Başkanları ile Gençlik kolu başkanları ve yöneticilerinin aynı zamanda ilçe belediye meclis üyelikleri görevinde bulunmalarının parti içinde "onca görev bekletyen partili varken neden bu isimlere çifte görevler veriliyor" şeklindeki haberimiz hem parti içinde hem de kamuoyunda geniş destek bulmuştu..
Ak Parti Gebze İlçe Gençlik kolu yönetcisi iken Gebze Belediye Meclis üyeliğine de seçilen Osman Sezer sosyal medya sayfasından yaptığı "Gençlik Kolları ilçe yöneticiliği görevimi bugün itibariyle bırakmış bulunuyorum. Bu süre zarfında birlikte çalıştığımız; bir başkandan ziyade abi gibi davrananAyhan Yılmaz’a ve yönetimdeki tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugünden sonra da Gebze’mizin ve gençliğimizin daha iyi yerlere gelmesi için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde çalışmaya devam edeceğiz." şeklindeki açıklama ile İlçe Gençlik kolu yönetciliğinden ayrıldığını duyurdu..
Şimdi gözler aynı zamanda Gebze Belediye Meclis üyelikleri görevinde bulunan Ak Parti Gebze İlçe Gençlik kolları başkanı Ayhan Yılmaz ile İlçe Kadın Kolu başkanı Şenay Önder'de..

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, GEBZE'DE, SEZER, BIRAKTI, SIRA, YILMAZ, VE, ÖNDER'DE ,
Yorumlar
Haber Yazılımı