Adnan Köşker'in hedefinde Başkan Büyükgöz mü var?
Haber
27 Ocak 2022 - Perşembe 13:23
 
Adnan Köşker'in hedefinde Başkan Büyükgöz mü var?
SİYASET Haberi
Adnan Köşker'in hedefinde Başkan Büyükgöz mü var?

ADALET BORA/ haberpi- Gebzenin eski belediye başkanı Köşker bu sıralar muhtarları ziyaret ediyor. Uzun süredir ortalıkta görünmeyen Köşker'in bayram değil seyran değil muhtarları neden ziyaret ettiği ise merak konusu oldu. Tamam seçim falan filan söylemleri var. Ancak mevcut belediye başkanı ile mesai arkadaşlığı yapan muhtarları ziyaret etmesi tamamen başka niyetlerle olduğu şeklinde yorumlanıyor.
Dostluk falan filan mesajları veriyor. Peki Köşker neden muharları seçiyor?  Elbetteki keyfi bilir istediğini ziyaret eder ama buradaki asıl amaç mevcut başkanla mesai arkadaşlığı yapan muhtarları özellikle ziyaret etmesi çok da halishane bir niyetle yapılmış sayılmıyor.
En nihayetinde hedef Belediye başkanı Zinnur Büyükgöz'ü huzursuz  etmek. Bak ben istediğim zaman sahaya çıkıp seninle çalışan muhtarlarla sohbet muhabbet ederek kendime başkan dedirtiyorum Subliminal mesajını veriyor.  Kendi döneminde bunu yapan bir muhtara kan kusturacağını herkesin bildiği Köşker bu süreçte Başkan Büyükgöz'ün sinir uçlarına dokunarak intikam peşinde olduğu konuşuluyor. Bu etik mi peki? Onu da siyaset arenasındaki muhatapları verecek öyle değil mi?
Tabi bir de Müslümanın müslümana huzursuzluk vermesi imani midir onu da tartışmakta yarar var diye düşünüyorum! En nihayetinde dilinizden Allah kelamını düşürmüyorsanız ve sonrasında da  eylemleriniz ile söylemleriniz, hal ve hareketleriniz tam tersi oluyorsa hangi kategoride değerlendirileceğinizi de siz gayet iyi biliyorsunuz değil mi?
KÖŞKER'İN AKIL HOCALARI
Bence siyasetin de bir ahlakı vardır ve olmalı. Görevini tamamlayanlar kendi egolarını da alıp gitmeli. İki dönemlik belediye başkanlığından sonra kentteki görevliler üzerinden dostluk folyosuyla sarmaladığı ziyaretlerle ortaya çıkan Köşker'e bu gazı  ve aklı verenler üç kuruşluk menfaatlerini dün olduğu gibi bugünde sürdürme peşindeler. Köşker, ücretli akıl hocalarıyla planladığı bu ziyaretlerle aslında kendine zarar veriyor. Kredisini düşürüyor o kredisiz akıl hocalarıyla birlikte. (dostane bir tavsiye akıl hocalarını gözden geçirmeli bence)
MUHTARLARI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ
Köşker yaptığı üç muhtar ziyaretleriyle ilgili övgülerle de muhtarları yere göğe sığdıramadı. İşte Köşker'in o paylaşımları şöyle
Belediye Başkanlığım döneminde mahallemizde birbirinden güzel işlere birlikte imza attığımız, Çalışkan ve dürüst kişiliğiyle kendisini Yavuz Selim Mahallemize adayan kıymetli muhtarımız Sn.Şükriye Kavran'ı ziyaret ederek hal hatr sorduk. İşlerinde kolaylıklar diledik
Hürriyet Mahalle Muhtarımız Sn.Ahmet Aslan'ı muhtarlık ofisinde ziyaret ederek hal hatr sorduk. İşlerinde kolaylıklar diledik. Çok kıymetli muhtarımız mahallemizin her daim emrinde. Bu vesileyle, demokrasimizin yapı taşı tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.
Adem Yavuz Mahalle Muhtarımız Sn. Ekrem Usanmaz'ı ziyaret ederek hal hatr sorduk. İşlerinde kolaylıklar diledik. Genç, dinamik, dürüst ve çalışkan kişiliğiyle kıymetli muhtarımız mahallemizin emrinde. Rabbim işlerini rast getirsin...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adnan, Köşker'in, hedefinde, Başkan, Büyükgöz, mü, var?,
Yorumlar
Haber Yazılımı