İŞTE CHPʹDE ÖN SEÇİMİ KAZANANLARIN VE YENİ ÖN SEÇİM YAPILACAK OLAN YERLERİN TAM LİSTESİ
SPOR
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
04.11.2013 - 03:30, Güncelleme:
03.09.2022 - 16:01
İŞTE CHPʹDE ÖN SEÇİMİ KAZANANLARIN VE YENİ ÖN SEÇİM YAPILACAK OLAN YERLERİN TAM LİSTESİ
ÖN SEÇİM YAPILAN YERLER VE KAZANAN İSİMLER
1- Burdur Merkez Eğilim Yoklaması Kazanan; Ali Orkun Ercengiz
2 Sinop Ayancık Eğilim Yoklaması Kazanan; Seyhan Sarısoy
3 Bolu Merkez Eğilim Yoklaması Kazanan; Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
4 Afyon Evciler Eğilim Yoklaması Kazanan; Saim Özer
5 Afyon Çobanlar Eğilim Yoklaması Kazanan; Beytullah Cihan
6 Afyon Dazkırı Eğilim Yoklaması Kazanan; İsmail Taylan
7 Afyon Sultandağı Dereçine Beldesi Eğilim Yoklaması Kazanan yok; Şemsettin Şampiyon-Ahmet Akbulut (Eşit Oy)
8 Mersin Mut Eğilim Yoklaması Kazanan; Aslan Küçük
9 Giresun Piraziz Eğilim Yoklaması Kazanan; Hüseyin Görgülüoğlu
10 Giresun Görele Eğilim Yoklaması Kazanan; Fikri Bilge
11 Giresun Bulancak Eğilim Yoklaması Kazanan; Fatma Karaibrahim Canik
12 Edirne Süloğlu Eğilim Yoklaması Kazanan; Mehmet Ormankıran
13 Osmaniye Düziçi Eğilim Yoklaması Kazanan; Alper Öner
14 Malatya Arguvan Eğilim Yoklaması Kazanan; Mehmet Kızıldaş
15 Adıyaman Besni-Şambayat Eğilim Yoklaması Kazanan; Necdet Arıcı
16 Balıkesir Edremit Eğilim Yoklaması Kazanan; Kamil Saka
17 Bursa Mudanya Eğilim Yoklaması Kazanan; Hayri Türkyılmaz
18 K.Maraş Nurhak Eğilim Yoklaması Kazanan; Ahmet Akkuş
19 Kocaeli Çayırova Eğilim Yoklaması Kazanan; Timur Koç
20 Kocaeli Darıca Eğilim Yoklaması Kazanan; Cengiz Güçer Hamşioğlu
21 Kocaeli Derince Eğilim Yoklaması Kazanan Hakan Savaş
22 Kocaeli İzmit Eğilim Yoklaması Kazanan; Sefa Sirmen
23 Kocaeli Körfez Eğilim Yoklaması Kazanan; Reşat Başar
24 Kocaeli Gölcük Eğilim Yoklaması Kazanan; Turan Dumlu
25 Kocaeli Kartepe Eğilim Yoklaması Kazanan; Yaşar Sönmez
26 Antalya Kaş Eğilim Yoklaması Kazanan; Ali İhsan Benli
27 Antalya Kemer Eğilim Yoklaması Kazanan; Umut Güneş
28 Manisa Şehzadeler Eğilim Yoklaması Alaattin Yüksel-Aytun Çıray-Gül Çiftçi Kazanan; Semih Balaban
29 Manisa Yunus Emre Eğilim Yoklaması Kazanan; Ali Arslan
30 Manisa Soma Eğilim Yoklaması Kazanan; Bahri Yılmaz
31 Burdur Yeşilova Eğilim Yoklaması Kazanan; Nuri Özbek
İŞTE ÖN SEÇİM YAPILACAK YENİ YERLER
32 Ankara Mamak Eğilim Yoklaması 3 Kasım 2013 bugün yapılacak
33 Ankara Etimesgut Eğilim Yoklaması 3 Kasım 2013 bugün yapılacak
34 Kastamonu Cide Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
35 Uşak Sivaslı Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
36 Artvin Hopa Kemalpaşa Belde Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
37 Bursa Osmangazi Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
38 Burdur Karamanlı Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
39 Afyonkarahisar Çay Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
40 Afyonkarahisar Emirdağ Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
41 Çanakkale Bozcaada Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
42 Çanakkale Lapseki-Umurbey Belde Eğilim Yoklaması16 Kasım 2013 yapılacak
43 Çorum Ortaköy Eğilim Yoklaması Kasım 2013 yapılacak
44 Çorum Mecitözü Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013yapılacak
45 Edirne İpsala Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013yapılacak
46 Edirne Meriç-Küplü Belde Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
47 Edirne Meriç-Subaşı Belde Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
48 Artvin İl Eğilim Yoklaması Kasım 2013 yapılacak
49 Balıkesir Bandırma Eğilim Yoklaması 30 Kasım 2013 yapılacak
50 Karaman Ayrancı Eğilim Yoklaması16 Kasım 2013 yapılacak
51 Karaman Ermenek-Güneyyurt Belde Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
52 Kırklareli Babaeski Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
53 Kırklareli Pehlivanköy Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013yapılacak
54 Kırklareli Vize-Kıyıköy Belde Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
55 Nevşehir Avanos Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
56 Sivas Ulaş Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
ÖN SEÇİM YAPILAN YERLER VE KAZANAN İSİMLER
1- Burdur Merkez Eğilim Yoklaması Kazanan; Ali Orkun Ercengiz
2 Sinop Ayancık Eğilim Yoklaması Kazanan; Seyhan Sarısoy
3 Bolu Merkez Eğilim Yoklaması Kazanan; Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
4 Afyon Evciler Eğilim Yoklaması Kazanan; Saim Özer
5 Afyon Çobanlar Eğilim Yoklaması Kazanan; Beytullah Cihan
6 Afyon Dazkırı Eğilim Yoklaması Kazanan; İsmail Taylan
7 Afyon Sultandağı Dereçine Beldesi Eğilim Yoklaması Kazanan yok; Şemsettin Şampiyon-Ahmet Akbulut (Eşit Oy)
8 Mersin Mut Eğilim Yoklaması Kazanan; Aslan Küçük
9 Giresun Piraziz Eğilim Yoklaması Kazanan; Hüseyin Görgülüoğlu
10 Giresun Görele Eğilim Yoklaması Kazanan; Fikri Bilge
11 Giresun Bulancak Eğilim Yoklaması Kazanan; Fatma Karaibrahim Canik
12 Edirne Süloğlu Eğilim Yoklaması Kazanan; Mehmet Ormankıran
13 Osmaniye Düziçi Eğilim Yoklaması Kazanan; Alper Öner
14 Malatya Arguvan Eğilim Yoklaması Kazanan; Mehmet Kızıldaş
15 Adıyaman Besni-Şambayat Eğilim Yoklaması Kazanan; Necdet Arıcı
16 Balıkesir Edremit Eğilim Yoklaması Kazanan; Kamil Saka
17 Bursa Mudanya Eğilim Yoklaması Kazanan; Hayri Türkyılmaz
18 K.Maraş Nurhak Eğilim Yoklaması Kazanan; Ahmet Akkuş
19 Kocaeli Çayırova Eğilim Yoklaması Kazanan; Timur Koç
20 Kocaeli Darıca Eğilim Yoklaması Kazanan; Cengiz Güçer Hamşioğlu
21 Kocaeli Derince Eğilim Yoklaması Kazanan Hakan Savaş
22 Kocaeli İzmit Eğilim Yoklaması Kazanan; Sefa Sirmen
23 Kocaeli Körfez Eğilim Yoklaması Kazanan; Reşat Başar
24 Kocaeli Gölcük Eğilim Yoklaması Kazanan; Turan Dumlu
25 Kocaeli Kartepe Eğilim Yoklaması Kazanan; Yaşar Sönmez
26 Antalya Kaş Eğilim Yoklaması Kazanan; Ali İhsan Benli
27 Antalya Kemer Eğilim Yoklaması Kazanan; Umut Güneş
28 Manisa Şehzadeler Eğilim Yoklaması Alaattin Yüksel-Aytun Çıray-Gül Çiftçi Kazanan; Semih Balaban
29 Manisa Yunus Emre Eğilim Yoklaması Kazanan; Ali Arslan
30 Manisa Soma Eğilim Yoklaması Kazanan; Bahri Yılmaz
31 Burdur Yeşilova Eğilim Yoklaması Kazanan; Nuri Özbek
İŞTE ÖN SEÇİM YAPILACAK YENİ YERLER
32 Ankara Mamak Eğilim Yoklaması 3 Kasım 2013 bugün yapılacak
33 Ankara Etimesgut Eğilim Yoklaması 3 Kasım 2013 bugün yapılacak
34 Kastamonu Cide Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
35 Uşak Sivaslı Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
36 Artvin Hopa Kemalpaşa Belde Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
37 Bursa Osmangazi Eğilim Yoklaması 9 Kasım 2013 yapılacak
38 Burdur Karamanlı Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
39 Afyonkarahisar Çay Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
40 Afyonkarahisar Emirdağ Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
41 Çanakkale Bozcaada Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
42 Çanakkale Lapseki-Umurbey Belde Eğilim Yoklaması16 Kasım 2013 yapılacak
43 Çorum Ortaköy Eğilim Yoklaması Kasım 2013 yapılacak
44 Çorum Mecitözü Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013yapılacak
45 Edirne İpsala Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013yapılacak
46 Edirne Meriç-Küplü Belde Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
47 Edirne Meriç-Subaşı Belde Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
48 Artvin İl Eğilim Yoklaması Kasım 2013 yapılacak
49 Balıkesir Bandırma Eğilim Yoklaması 30 Kasım 2013 yapılacak
50 Karaman Ayrancı Eğilim Yoklaması16 Kasım 2013 yapılacak
51 Karaman Ermenek-Güneyyurt Belde Eğilim Yoklaması 16 Kasım 2013 yapılacak
52 Kırklareli Babaeski Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
53 Kırklareli Pehlivanköy Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013yapılacak
54 Kırklareli Vize-Kıyıköy Belde Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
55 Nevşehir Avanos Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
56 Sivas Ulaş Eğilim Yoklaması 24 Kasım 2013 yapılacak
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.