Kocaeli'ye önemli uyarı
13 KURUŞLUK İNDİRİM
CHP'den sert tepki!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fatih Portakal'dan İmamoğlu'na şok

Fatih Portakal'dan İmamoğlu'na şok
14.06.2019 / 16:44


FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun Ordu Valisi Seddar Yavuz için kullandığı ileri sürülen "Tam bir it" ifadesiyle ilgili açıklama yaptı ve İmamoğlu'nun bu hakarette bulunduğunu doğruladı.. 

Portakal yaptığı açıklamada; "O görüntüyü ben izlememiş olsaydım ben o cümleleri etmezdim.Ben 6 Haziran günü o cümleleri kurarken o hakaret ettiği cümleleri kurarken gerçekler üzerine bunu söylüyordum. Kulaklarımın ne duyduğunu ben biliyorum çünkü RTÜK denilen bir kurul var ve bazı ifadeleri yayınladığınızda basın yoluyla bu hakaretin yayılması kapsamında alıp size uyarı ceza verebiliyor. Ben böyle bir gerçekliği duymasam 6 Haziran günü o cümleleri kurabilir miyim?" diye konuştu.

Portakal daha önce de İmamoğlu'nu eleştirmiş ve  Bir siyasetçi olarak kamunun önündeyseniz, o ve devleti nasıl görürseniz görün, devlet bizim devletimiz o vali de bizim valimiz. Ama o lafı diyemezsiniz, harakette bulunamazsınız. O sözü söyleme hakkınız yok.'demişti 


Etiketler:
YAZARLAR