Kocaeli'ye önemli uyarı
13 KURUŞLUK İNDİRİM
CHP'den sert tepki!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ahmet Hakan'dan zehir zemberek sözler

Ahmet Hakan'dan zehir zemberek sözler
03.06.2019 / 07:28


CNN Türk'teki İmamoğlu programı için "Ahmet Hakan yayını çok amatörce bir operasyondu" diyen Cem Küçük için Ahmet Hakan çok sert ifadeler kullandı. Hakan, Cem Küçük'ü 'şaklaban' olarak tanımladı ve "aşağılık tetikçi" dedi. 

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü yazısında “İmamoğlu’na zarar versin diye yaptırılan Ahmet Hakan yayını da çok amatörce bir operasyondu ve ters tepti” diyen Cem Küçük’e tepki gösterdi.

Hakan yazısında Küçük için, “Senin gibi tetikçilik yapmadım. Senin gibi alçaklık yapmadım. Senin gibi operasyonlar çekmedim. Kısacası.Ben senin medyan falan değilim aşağılık tetikçi!” ifadesini kullandı.Cem Küçük’ü şaklaban olarak tanımlayan Hakan, Küçük’ün yıllardır kendisine ağır hakaretler ve tehditlerle saldırdığını söyledi. 

Hakan’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Bu utanmaz adam, ayrıca…

– Yıllardır en ağır hakaretlerle saldırdığı…

– Yıllardır her fırsatta tehditler savurduğu…Beni de ‘bizim medya’ dediği medyanın içine yerleştiriyor.Bu aşağılık tetikçiye sesleniyorum:Ben hayatımın hiçbir döneminde…Senin gibi FETÖ’cülük yapmadım… Senin gibi tetikçilik yapmadım… Senin gibi alçaklık yapmadım… Senin gibi operasyonlar çekmedim…Kısacası…Ben senin medyan falan değilim aşağılık tetikçi! Hadi ikile!” 

Yazının tamamını okumak için tıklayınız


YAZARLAR