Kocaeli'ye önemli uyarı
13 KURUŞLUK İNDİRİM
CHP'den sert tepki!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Buket Aydın'dan çok sert tepki

Buket Aydın'dan çok sert tepki
24.05.2019 / 16:00


ADALET BORAİ/haberpi- Daha önce Kanal'dan ayrıldığı iddia edilen Kanal D Haber Başkanı Buket Aydın kendisiyle ilgili iddialara ve bu konuda sessiz kalan basına çok sert tepki gösterdi.

Aydın '60 güvenlik görevlisini işten kovdu' iddialarına sosyal medya hesabından uzun bir cevap verdi ve güvenlik şirketinin de açıklamasını paylaşarak "Bir kadına şiddet kampanyası yapılıyor."  diyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Bugüne kadar sustum ama artık susmayacağım. Çünkü bir kadına şiddet kampanyası yapılıyor. Üzülerek görüyorum ki buna gazeteciler ve siyasetçiler de çanak tutuyor. 26 Nisan Cuma günü benim güvenlikle Kanal D binasından dışarı çıkartılmam veya güvenlik görevlisi arkadaşların bana bir müdahalesi gibi bir durum yaşanmamıştır.

 Bu yalanları ispat edecek en ufak bir görüntü, belge, fotoğraf yokken yüzleri kızarmadan bu yalan ve iftiraları atanlar işi daha ileriye götürmüş ve benim insanları işinden ettiğimi yazmıştır. Eşim, annem, babam, tüm ailem ve eşimin ailesini bu denli üzüp yıpratmaya kimsenin hakkı yoktur. Kadına şiddete hayır diye bağıranların konu ben olduğumda kadına şiddeti bizzat uygulayan olmaları çok acıdır.Buna sessiz kalan gazeteciler ve siyasetçiler de kendilerini sorgulamalıdır. Takdir kamuoyunundur! 


Etiketler:
YAZARLAR