Süre uzatıldı
Görevden alındı
Komutanlık duyurdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bünyamin Çiftçi'ye, Yeneroğlu desteği

Bünyamin Çiftçi'ye, Yeneroğlu desteği
26.03.2019 / 07:03


Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi'ye Milletvekili  Yeneroğlu'ndan destek

 ‘Çayırova Buluşmaları’ programı kapmasında Bayburt ve Trabzonlular Derneği’ni ziyaret eden Bünyamin Çiftçi’ye AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu, İlçe Başkanı Ekrem Karahan, eski ilçe başkanı Ali Osman Gür ile Çayırova eski belediye başkanı Ziyaettin Akbaş, meclis üyeleri eşlik etti.

YENEROĞLU, “İLÇEYE DEĞER KATACAK”

Programda bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu, Çiftçi’nin projelerinin çok önemli olduğunu ve ilçeye değer ve prestij katacağını belirterek, Bayburtlulardan destek istedi. Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi projelerinin Çayırova’da her kesime hitap edeceğini belirterek, ilçeyi daha ileri noktaya taşıyacağını söyledi.

ÇİFTÇİ, “NİTELİKLİ MESLEK KURSLARI”

Çiftçi, “Yeni dönemde sanayicilerimizle diyaloglarımızı en üst seviyede tutacağız. Etrafımız sanayi bölgesi. Sanayicimizle ile iyi ilişki kuracağız. Çayırovalı kardeşlerimizin istihdam noktasında faydalanmasını sağlayacağız” dedi. Teknolojinin gereği olan meslek dallarında nitelikli meslek edindirme kursları açacaklarını ve sanayicilere nitelikli elaman yetişeceğini belirten Çiftçi, okumayan gençlerin daha kolay meslek edinmelerini ve kısa sürede iş bulmalarına imkan sağlayacak çalışmalar yapacaklarını söyledi.


Etiketler:
YAZARLAR