Süre uzatıldı
Görevden alındı
Komutanlık duyurdu
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BURCU ÇETİNKAYA TEMPOYU YÜKSELTTİ

BURCU ÇETİNKAYA TEMPOYU YÜKSELTTİ
25.03.2019 / 20:57


Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, İbrahimağa caddesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti ve halk buluşmaları ile seçim çalışmalarında tempoyu giderek yükseltti

Merkez Hastanesi önünden başlayıp İbrahimağa Caddesi üzerinden Gaziler Dağı Mesire alanına kadar giderek esnaf ziyareti ve sevgi yürüyüşü halk buluşması yapan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya’ya halktan ve esnaftan ilgi yüksek oldu.. 

“HALKIMIZLA BERABER YAPACAĞIZ”

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Çetinkaya, Gebze de ittifaklar havlu atmış halk Burcu Çetinkaya üstünde kendi ittifağını gerçekleştirmiştir. Artık yolda yürüyemez duruma geldik. Herkes yolumuzu kesiyor Başkanım Doktor Hanım Hocam hayırlı olsun seslerini tebriklerini duyuyoruz. Bunları insanlara zorla yaptırma ya da birşey vaad ederek yaptırma şansınız yok. Biz halkımızın gönlüne dokunmaya çalışıyoruz ve bunda da başarılı olmuşuz ki gördüğümüz tablo da bunu doğruruluyor. Gebze için çok büyük hayallerimiz var. Bunları da yine halkımızla beraber gerçekleştireceğiz” dedi.


YAZARLAR