Kocaeli'ye önemli uyarı
13 KURUŞLUK İNDİRİM
CHP'den sert tepki!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Büyükgöz Büyükgöz'ü yakın takipte!

Büyükgöz Büyükgöz'ü yakın takipte!
12.03.2019 / 05:41


HABERPİ/SİYASET Ak Parti Gebze Belediye Meclis üyesi Kerim Büyük, Ak Parti Gebze Belediye Başkan adayı Zinnur Büyükgöz'ün yakın takibinde..

İki dönemdir yani 10 yıldan Ak Parti Gebze Belediye Meclis üyesi olarak görev yapan Gebzeli genç iş adamı Kerim Büyükgöz, yakın akrabası olan Zinnur Büyükgöz'ün Ak Parti Gebze Belediye Başkan adayı olması üzerine 3. dönem için belediye meclis üyesi aday olmadı ve Zinnur Büyükgöz'ün günlük programlarına ve seçim çalışmalarını dahil olarak adeta onu yakın takibine aldı..

Zinnur Büyükgöz bu akşam Ak Parti Gebze ilçe başkanı İrfan Ayar, İlçe başkan yardımcısı Enes Yaylak ve belediye meclis üyesi adayı Yaşar Çakmak ile birlikte GİRİB Başkan Yardımcısı Orhan Aydın'ın kızı Hilal Aydın ve Oğuz Meyveci'nin düğün merasimine katılırken kendisine Kerim Büyükgöz'de eşlik etti..

Öte yandan siyaset kamuoyu ise Zinnur Büyükgöz'ün Gebze Belediye Başkanı seçilmesi halinde Kerim Büyükgöz'ün Belediyede her hangi bir görev alıp almayacağını şimdiden merak etmeye başladı..

Bilindiği üzere Adnan Köşker 2009'da göreve gelince yeğeni Levent köşker'i, Gebze Belediye Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü görevine getirmişti..


HABERPİ YORUMLAR
Sinasi: 
"Yakışır"
Kerm beyi tanırım çok düzgün ve kaliteli bir siyasetcidir neden olmasın. Saygılar
10.03.2019 / 22:18
YAZARLAR