HDP'li Zana hakkında flaş karar
Sürpriz gelişme! Türkiye çekilme kararı aldı
O gazeteciye hapis cezası
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SULTAN ÖZTÜRK RESMEN DİSİPLİNE VERİLDİ

SULTAN ÖZTÜRK RESMEN DİSİPLİNE VERİLDİ
AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Sultan Öztürk'ü disipline verdiklerini açıkladı
27.02.2012 / 09:38


AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı ve AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı’na aday olan ve her iki kongrede de listesindeki istifalar nedeniyle , listesi kabuledilmeyen ve son alarak il Başkanı Mahmut Civelek'e seslenerek ' il Başkanlığına aday olmasam şerefsizim'diyerek meydan okuyan Sultan Öztürk resmen disiplinlik oldu.. Facebookunda yayınladığı ve İl Başkanı Mahmut Civelek'e yönelik ağır ithamlarla dolu mektuptan sonra Civelek harekete geçti ve Öztürk'ü parti disiplin kuruluna verdi.

ÖZTÜRK DİSİPLİN KURULUNDA

Sultan Öztürk’ün AK Parti İl Yönetim Kurulu tarafından Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini açıklayan AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, “Arkadaşımız İl yönetim Kurulu’ndan Disiplin Kurulu’na sevkedildi. O yazıyı okuduğumda bir hanımefendiye yakışmayacak o sözlerin hala onun tarafından söylendiğine inanmak istemiyorum. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Örf, adet, gelenek ve göreneklerimize, dini inancımıza yakışmayacak bir mektup yazılmış” dedi. şimdi tüm gözler disiplin kurulundan çıkacak kararda ve Sultan Öztürk'ün vereceği tepkiye çevrildi.. Ancak görünen o ki, Mahmut Civelek'e karşı da adaylığını günler öncesinden açıklayan Sultan Öztürk, B planıyla kamuoyunu şaşırtmaya devam edebilir..


HABERPİ YORUMLAR
Selim kalyon: 
"GENEL MERKEZ"
acilen ak parti genel merkezinin bu mahmut civelek denen adama dur demesi lazım.teşkilatları rezil etti.bi kadına takmış kafayı.kadının suçu ne aday olmak.bu nasıl siyaset anlayışı.siyaset kimlerin eline kalmış
27.02.2012 / 01:33
gürsel: 
"UTANMAZ CİVELEK"
asıl ihraç edilmesi gereken mahmut civelektir..senin bi hesabın varsa herkezin hesabı vardır.
26.02.2012 / 23:28
Selami Tatar: 
"Marka parti AK PARTİ"
Artik marka olmuş bir parti de bu tür insanların durması partiye zarar verici haraketlerde bulunun kisileri Kocaeli de disiplin kurulunun calışması gerektiğinin geç kalınmış bir haraket olduğunu ve bu konuyla ilgili il başkanımızı tebrik ediyorum ama bu bölgede sadece Sultan Ozturk ile yetmez. Cayirova İlce Baskani Sultan Ozturk ile arşlarında su sızmaz en çok sultanı savunan adam ve bu zarar veren adaylıklarda bas rol oynayan kisi oda disipline gitmesi gerekir. Gebze den Mehmet Kulte Muharrem Ayyildiz iki basrol oyuncular cevirmedikleri dokdp kalmadi hatta genel secimler de ak partide olduğu halde ters çalıştılar bunların da disipline gitmesi gerektiğini düşünüyorum,temizlik şart .
26.02.2012 / 20:49
melis: 
"bu adam insan değil"
yazık yazık vallahi adam korkusuna sultan öztürkten kurtulmak için elinden geleni ardında bırakmıyor ya bunun böyle olacagı belliydi zaten fakat açıklama olarak örf adetlere uygun değil demesi çok komik geldi acaba bir insanın namusuna çamur atmak ne derece örf ve adetlerimize uygun çok merak ettim doğrusu
26.02.2012 / 20:28
YAZARLAR