Erdoğan-Arınç görüşmesi sonrası açıklama
Cumhuriyet davasında sıcak gelişme
Trump geri adım atmadı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DİLOVASINDA ERCAN DALKILIÇ TOPLUYOR

DİLOVASINDA  ERCAN DALKILIÇ TOPLUYOR
Dilovası Has Parti eski belediye başkanı Ercan Dalkılıç ile birlikte Dilovası AKP'nin korkulu rüyası haline geldi..AKP Dilovasında hergün yeni istifalar yaşanırken Ercan Dalkılıç'lı HAS partiye katılımlar devam ediyor
24.02.2012 / 17:34


Dilovası Has Parti kongre öncesi sıcak dakikalar yaşamaya devam ediyor. Pazar günü Genel Başkan Numan Kurtulmuş’un katılacağı kongre öncesi büyük bir çalışma başlatan Dilovası Has Parti kongre günü Kocaeli’ni sallayacak. Son olarak Dilovası’nın önemli ailelerinden Akagündüz ve Onay ailelerinin mensupları bütün tabanlarıyla birlikte Has partiye katıldı.

 Dilovası siyaseti şimdiden ısınmaya başladı. Büyük transferlerin yapılması beklenen Has Parti ‘nin Dilovası kongresi öncesi Dilovası’nın önemli ailelerinden olan Akagündüz ve Onay aileleri partiye büyük bir katılım yaparak Has Partiye üye oldular. Daha önce farklı siyasi partilerde siyaset yapan aile mensupları ile bir araya gelen Dilovası kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç siyasetin doğru kapısı olan ve her kesime hitap eden Has Partinin siyasetteki yerini anlatarak yeni gelen üyeler ile bir süre sohbet etti. Yerel yönetimde söz hakkı almak için önümüzde ki yerel seçimlerde Dilovası’nın bir kez daha kaybetmemesi için gayret göstereceklerini belirten Dalkılıç Dilovası’nı Dilovalıların yönetmesi gerektiğini söyledi. Onay ve Akagündüz aileleri mensupları Dilovası’nın artık sözü her kese geçebilecek bir kişiye ihtiyacının olduğunu söyleyerek Dalkılıç’ın Dilovası’na mal olduğunu ve Dilovası halkının önümüzde ki yerel seçimlerde yanlış yapmayacaklarını ve doğru adresi bulacaklarını söylediler.


YAZARLAR