Erdoğan-Arınç görüşmesi sonrası açıklama
Cumhuriyet davasında sıcak gelişme
Trump geri adım atmadı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GEBZE'DE UYUŞTURUCU OPERASYONU

GEBZE'DE UYUŞTURUCU OPERASYONU
Gebze’de düzenlenen operasyonda emekli bir polis eroinle yakalandı. Operasyonun devamında uyuşturucunun alıcısı oldukları iddia edilen iki İsrailli gözaltına alındı
24.01.2012 / 13:33


İstanbul Narkotik polisi, emekli bir polis memurunun aracına yüklediği kargo ile başlattığı takibi Gebze`de operasyona dönüştürdü. Durdurularak arama yapılan araçta çanta içinde eroin bulundu. Operasyonun devamında uyuşturucunun alıcısı oldukları iddia edilen iki İsrailli gözaltına alındı.

GEBZE`YE KADAR TAKİP

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından alınan bilgiler üzerine emekli bir polis memurunun uyuşturucu nakliyesi için yola çıkacağı ve iki İsrailli ile irtibatlı olduğu belirlendi. Polisin takibi zanlının evinden itibaren başladı. Emekli polis memuru A.G'nin iki çanta ile aracına binme anından itibaren polis kamerası da kayda girdi. Her anı kayıt altına alınan operasyonda A.G. Gebze`ye kadar takip edildi.

15 KİLO 442 GRAM EROİN

Burada araca yapılan operasyonda aracın sürücü ile birlikte 15 kilo 442 gram eroin ele geçirildi. Operasyonun devamında İsrail uyruklu D.T. ve S.C ile Türk uyruklu M.K ve E.B gözaltına alındı. Uyuşturucunun şehir dışına çıkarılarak İsraillere teslim edileceği iddia edildi. Polisin operasyonda bir de ruhsatsız tabanca ele geçirdiği kaydedildi. Zanlılar, sevk edildikleri adliyede tutuklandı.


YAZARLAR