Sevilen dizinin setinde büyük şok!
Aday olmayacağım
IŞİD ile anlaştılar
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AKP GEBZE'DEN İSTİFA EDENLERİN DİLEKÇESİ İL BAŞKANLIĞINA ULAŞTIRILDI!

AKP GEBZE'DEN İSTİFA EDENLERİN DİLEKÇESİ İL BAŞKANLIĞINA ULAŞTIRILDI!
HP/ÖZEL HABER AKP Gebze İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeliğinden 30 kişi istifa etti..
29.11.2011 / 14:33


haber güncelleme: 28.11.2011 / 10:27AKP Genel Merkezince "görevden allınmış" konumuna düşmemek isteyen 30 kişi, kendi aralarında konuşarak kararlaştırdıkları istifa mektuplarını hazırladıktan sonra çarşı içindeki tanınmış Ak Partili bir esnaf arkadaşlarına teslim ettiler. O esnaf arkadaşın dükkanında toplanan 30 istifa mektubu bugün AKP Kocaeli İl Başkanlığına ulaştırtıldı.Haberpi.com'un öğrendiği bilgiye göre günler öncesinden yazmış olduğumuz isimlerden, AKP Gebze İlç Yönetim kurulu asil üyelerinden Korkmaz Çiçek, Köksal Tatoğlu, Hasan Özdemir, Seyit Katipoğulları, Gülcan Külahlı, Elif Gülhan, Hüseyin Kurt ve Cengiz Kandaz, Türker Birol, Zekeriya Altuntaş, Recep Can ve yedek yönetim kurulu listesinden ise 18 kişi kesin istifa dilekçesini sundu..

ŞİMDİ GÖZLER AKP İL BAŞKANLIĞIN DA

Ulaştığımız bilgilere göre İl Başkanı Mahmut Civelek kendisine istifa gelen dilkelçelerini yeterli sayarak "bu decede çok yönetim kurulu üyemizin istifa ettiği bir ilçe teşkilatı çalışamaz. Gebze ilçe yönetiminin görevden alınmasını istiyorum" şeklindeki bir üst yazıyla Genel Merkeze gönderecek..

haberpi/siyasetkulisi 


HABERPİ YORUMLAR
Tahir: 
"HADİ ORADAN!"
YA NEDEN BU KADAR TEPKİ VERİYOSUNUZ Kİ BU ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİ SAKLAYAN İNSANLAR DEĞİL,RÜZGAR GÜLÜ DEĞİL,SONUÇTA AK PARTİ GEBZE TEŞKİLATININ EN ETKİLİ ALTI İSMİ ARASINDA DEĞİL,ALLAH MUHAFAZA ŞU EN ETKİLİ ALTI İSİMDEN ŞAMİL YALÇIN,MUSTAFA YILDIZTEKİN,SELAMİ KURAL,MUSTAFA ÖNAL,ATTİLA KARAKAŞ ,MEHMET KÜLTE AYRILMASIN AK PARTİ GENEL MERKEZİDE YENERSİNİZ ,İL BAŞKANLIĞINIDA BAKTINIZ OLMUYOR YENİ PARTİ KURARSINIZ İKTİDAR OLURSUNUZNASIL OLSA EN ETKİLİ ALTI İSİM SİZDE AMA DİKKAT BU ARKADAŞLARDAN MUSTAFA YILDIZTEKİN ENTOSAVIN SAHİBİ BÜTÜN BELEDİYE İŞLERİNİ PARK,BAHÇE BU YAPIYOR,MUSTAFA ÖNAL YAPI DENETİMCİ,ATTİLA KARAKAŞ RESMİ KURUMDA ÇALIŞIYOR,MEHMET KÜLTE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISIYDI ŞİMDİ MECLİS ÜYESİ,ŞAMİL YALÇIN RESMİ KURUMLARDAN İHALE ALIYOR NE O İLÇE YÖNETİCİSİ OLMAYINCA İŞLERİNİZ RAST GİTMEYEBİLİR ONDAN MI BU ISRAR
29.11.2011 / 12:41
Süleyman: 
"ÇIKARCI GRUP"
istifa eden arkadaşlar siyasi değil ticari geleceklerini düşünüyorlar bence!!! nedenmi? ne hikmetse hepsi gebze belediyesine iş yapan arkadaşlar.mesela gülcan külahlı belediyenin çiçek ve çikolata işlerini yapıyor,elif gülhan belediye personeli,zekeriya altıntaş belediyede garaj amiri,cengiz kandaz hafriyatçı izaydaşa hafriyat döküyor,recep can meclis üyesi,köksal tatoğlu yapı denetim işi yapıyor,türker birolun çizdiği projeler gebze belediyesinde havada uçuşuyor,korkmaz çiçek belediyenin mobilya işlerini yapıyor.ne tuhaf demekki belediyelerden iş alamazlar diye ticari gelecekleri için istifa etmiş olabilirler mi acaba?
28.11.2011 / 23:45
şahin: 
"omurgasızlar"
bu istifa edenler kongre zamanında aceba hangi deliğe gireçeksiniz kongre salonu başınıza göçer inşallahda başka kıvıramazsınız son kıvırışınız olur sayın değerli editörüm lütven bunları yayınlayın
28.11.2011 / 20:20
YAZARLAR
sanalbasin.com üyesidir