Kocaeli'ye önemli uyarı
13 KURUŞLUK İNDİRİM
CHP'den sert tepki!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GENÇ SİAD’IN BAŞKANI YAŞLANDI!

GENÇ SİAD’IN BAŞKANI YAŞLANDI!
Genç Sanayici ve İş adamları Derneğinin başında, 50 yaşında yani yarım asırlık bir iş adamının Başkan olarak bulunması, Gençsiad'ın kuruluş amacına, vizyonuna ve misyonuna uygun mudur?
23.08.2011 / 01:10


HP-ÖZEL HABER Kurucu Başkan Faruk Başaran'ın 3. Kasım 2002 seçimlerinde ANAP Kocaeli Milletvekili adayı olmak için istifa etmesi üzerine Gebze Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (Gençsiad)'nin başına geçen Muzaffer Koşan, o günden sonra yapılan tüm kongrelerde tekrar tekrar Başkan seçildikten sonra en son olarak da 25 Ocak 2010 tarihinde yapılan Gençsiad 5. Olağan Kongresi'nde tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçilmişti..

Yani Muzaffer Koşan 39 yaşında başına geçtiği Gençsiad'da tam dokuz yıldan beri Başkanlık yapıyor ve 25. Ocak 2012 tarihine kadar da vizesi devam ediyor..

Bunun anlamı şudur;

Muzaffer Koşan şimdi 48 yaşında ve 2012 kongresinde ise 50 yaşına girmiş olacak..

Şimdi soruyoruz;

Genç Sanayici ve İş adamları Derneğinin başında, 50 yaşında yani yarım asırlık bir iş adamının Başkan olarak bulunması, Gençsiad'ın kuruluş amacına, vizyonuna ve misyonuna uygun mudur?

Tabi ki bunun cevabını ve kararını Genç Sanayici ve İş adamları Derneğinin üyesi olan Gebzeli Gençler verecektir..

haberpi.com-ekonomi kulisi

MUZAFFER KOŞAN KİMDİR?

1963 yılında Konya'nın Ilgın ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta okul ile EML inşaat bölümünü memleketinde bitirdi. PTT Konya Bölge Başmüdürlüğü'nde sürveyanlık yaparak çalışma hayatına atılan Koşan, daha sonra aynı kurumun inşaat kontrol hizmetleri bölümünde görev yaptı. 1985 yılında Alemdar Holding'de inşaat kontrolörü olarak özel sektöre geçen Muzaffer Koşan çok geçmeden holding bünyesinde önce sosyal işler müdürlüğüne ardından, yönetim kurulu üyeliğine atandı. Bu görevini halen sürdüren ve 9 yıldır Gebze Genç Sanayici ve İşadamları Derneği başkanlığı yapan Koşan aynı zamanda Alemdar Gayrimenkul Yatırım ortaklarından ve Koştürk İnşaat Sunkaş Maden İşletmeciliği ve Koşan Gayrimenkul Danışmanlık firmalarının da sahibidir.


YAZARLAR