Marmara'da Deprem!
Bakan Pekcan; dövize bağımlılık azalacak'
Bakanlıktan  taahhütlü abonelik reklamları uyarısı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Hisar Koleji'nden açıklama geldi

Hisar Koleji'nden açıklama geldi
Hisar Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Önver “2028 yılına kadar sözleşmemiz var” dedi..
08.06.2014 / 21:01


İŞTE HABERİMİZİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERPİ/ÖZEL Gebze İmam Hatip Lisesi Koruma ve yaşatma derneği tarafından "Gebze İmam Hatip Lisesi" olarak yaptırıldıktan sonra o gün için ihtiyaç olmadığından dolayı "Gebze Hisar Kolji"ne geçici olarak kiraya verilen mülkün yeni Gebze İmam Hatip lisesi olarak faaliyete geçebileceği dile getiriliyor" şeklindeki haberimiz üzerine Hisar Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Önver, haberpi.com'a açıklamad bulundu..

Haberimizde eksik olan kısmın Dernek ile aralarında yapılan ve Bakanlık düzeyinde tasik edilen kira sözleşmesi olduğunu belirten HİSAR KOLEJİ - ANADOLU ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM VE SAĞLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Önver “Bizim kurum olarak,  Gebze İmam Hatip Lisesi Koruma ve yaşatma derneği ile 2028 yılına kadar sözleşmemiz var. Biz burayı 1999 yılında kiraladığımızda iki katlı karkas bir bina halindeydi. Buraya yatırım yaptık, ilköğretim olarak başladığımız noktadan kreşiyle, anaokuluyla, spor ve diğer etkinlik salonlarıyla koca bir eğitim kampüsü noktasına taşıdıktan sonra bu yılda lise kısmını eğitime açıyoruz” dedi..

Kira sözleşmesine göre "yap-işlet-devret" modeli ile eğitim yatırımlarını büyüttüklerini dile getiren Süleyman Önver "Gebze'ye binlerce çocuğumuzun eğitim aldığı ve almaya ad devam edeceği bir eğitim kurumu kazandırdık. Okulumuzdan eğitim hizmeti alan hem öğrencilerimiz hem de onların velileri çok memnun kalmışlardır ve bunu da her ortamda her fırsatta dile getiriyorlar" dedi.. 

 


YAZARLAR