Erdoğan-Arınç görüşmesi sonrası açıklama
Cumhuriyet davasında sıcak gelişme
Trump geri adım atmadı
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ ÇAYIROVA'DA ADAY ADAYI BOLLUĞU VAR!

AK PARTİ ÇAYIROVA'DA ADAY ADAYI BOLLUĞU VAR!
2014 yerel seçimleri için Çayırova Ak Parti'de aday adayı bolluğu yaşanırken CHP ise sadece iki aday adayıyla yetinerek dükkanı erken kapattı..
10.09.2013 / 00:09


HABERPİ/SİYASETKULİSİ 2014 yerel seçimleri için Çayırova Ak Parti'de aday adayı bolluğu yaşanıyor. Çayırova kamuoyu ve Ak Parti tabanından aldıkları izlenimlerle mevcut belediye başkanı Ziyaettin Akbaş ile bu işin tekrar yürümeyeceğine kani olanlar, "neden ben olmayayım" diyerek adaylığa soyundular..

İşte Çayırova Ak Parti'de adaylıkiçin ismi geçen siyasetçiler;

Mehmet Batuk: HAS Parti'yi kapatıp gelenlerden. FP Kocaeli eski milletvekili. Her ne kadar Numan Kurtulmuş'dan torpilli olduğu söylense de, Numan beyin "beni yerel seçimlere karıştırmayın. Yerelde kimin aday olacağına o il ve ilçenin kendi teşkilatı karar verir" dediği öğrenildi..

İdris Demir: Kapatılan Şekerpınar Belediyesi Başkan vekili. Geçtiğimiz aylarda yaptığı bin yeni üye ile Çayırova Ak Parti'ye hareket getiren ve ilçeyi toparlayan bir isim..

Yaşar Alkan: Çayırova FP eski belediye başkanı. 2009 SP Çayırova Belediye Başkan adayı olup şimdiki Başkan Akbaş'ın karşısında seçimi kaybetti.

Şevki Demirci: Ak Parti Kocaeli İl Başkan yardımcısı. Çayırova'da petrolcu. İlçeye göre çok fazla elit takıldığı ve Çayırova'ya geldiğinde petrol istasyonundan hiç dışarı çıkmadığı için sık eleştiri alanlardan.

Ziyaettin Akbaş: Mevcut belediye başkanı. Genç yaşta kendisine sunulan fırsatı siyasi acemiliklerle hoyratç harcadı. Ak Parti içindeki Kurmay kadroyu bırakıp "kaybedenler kulübündekiler"e takıldı..  


HABERPİ YORUMLAR
malatyalı cicco: 
"hizmet"
idris demir genç deneyimli çalışkan herkesle barışık ve insan merkezli başkan adayı yakışır kardeşime hayırlı olsun
07.12.2013 / 11:18
YAZARLAR