Önemli iddia: PKK'nın üst düzey iki ismi yakalandı
Abdülmetin Balkanlıoğlu vefat etti!
Erdoğan açıkladı; hallettik
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEMİH DİNÇ START VERDİ!

SEMİH DİNÇ START VERDİ!
Gebzelilerin yakından tandığı Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürü Dr. Semih Dinç Medical Park Kocaeli Hastanesi'nin Startını Verdi! Medical Park Kocaeli Hastanesi Üniversite Olmaya Hazırlanıyor!
17.08.2013 / 01:38


Çoklu bir yapıda inşa edilecek olan Symbol Kocaeli, birçok mağaza ve restoranın bulunduğu AVM’nin yanı sıra, otel, hastane ve ilin ilk kongre merkezini tek çatı altında buluşturacak. Symbol Kocaeli’de; Medicalpark Kocaeli Hastanesi, Hilton Worldwide Hampton by yer alacak.

Mimari konsepti, kiralaması ve işletmesi gayrimenkul geliştirme ve yatırımı alanında Türkiye’nin en başarılı kurumlarından Turkmall tarafından gerçekleştirilen Symbol Kocaeli’nin; mimari projelerini yine birçok alışveriş merkezi ve kompleksin yaratıcısı olan Nova Sultani üstleniyor. 

Proje tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, Odeabank Genel Müdür Yardımcısı Erol Sakallıoğlu, Kavanlar İnşaat CEO’su Cengiz Kavan, Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu, Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürü Semih Dinç, Hilton Worldwide Türkiye Geliştirme Direktörü Pogda Demircan ve Ever Grup Genel Müdürü Mehmet Metin Gürler katıldı.

Semih  Dinç Medical Park Kocaeli Hastanesi'nin Startını Verdi!

Medical Park Hastaneler Grubu Genel Müdürü Semih Dinç ‘’ Biz Medical Park ailesi olarak öncelikle sembol Kocaeli projesinin içersinde olmaktan onur duyuyoruz.

1995 - 1996 yıllarında özel sağlık sektörüne giren bir aile olarak bu gün devletten sonra sağlıkta Türkiye’nin %8 hizmet veren en büyük özel sağlık kuruluşu olmanın onurunu yaşıyoruz. Bu ilk level’ımızdı. İkinci ve üçüncü level’ımızı yapmaya çalışıyoruz. Bunlar A plus üst kategoride, otelcilik, teknik, donanım, hekimlik tarafında, üst teknoloji hizmetlerini insan sağlığına sunan hastaneler zincirini büyütmek. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde 7 büyük hastane daha açılması planlanıyor. Bunlardan bir tanesi Kocaeli.

43 bin m2 alan içinde 1000 kişi ile çalışmaya başlanan ve en kısa sürede, 2015 yılı içerisinde üniversite ile birleşik bir hastane olarak 2015 Eylülünde ilk öğrencimizi almak istiyoruz. Özel sağlık kuruluşu eğer bilim ile birlikte olacak ise ticari kaygılardan uzaklaşmaya başlar halkın gözünde, bu çok önemli.

Halkın özel sağlık kuruluşlarına bakışı hep ön yargılıdır. Üniversiteleştiğinizde bilimden, etik değerlerden, tıbbın insan sağlığına sunduğu yeni gelişmelerden uzaklaşmazsınız hem halkın size güveni bu boyutta artacaktır. Burada hep birlikte bir şeyler anlatmaya çalışan, katma değer üretmeye çalışan, iş istihdam etmeye çalışan, bu Ülkeye ssk ödemeye, kdv ödemeye gelir vergisi ödemeye çalışan ve sektör içerisinde de en riskli grubu yani hizmet sektörünün seçili insanlarını bir defa da kutluyorum hepinize saygılarımı sunuyorum. ‘’ dedi.


YAZARLAR