Önemli iddia: PKK'nın üst düzey iki ismi yakalandı
Abdülmetin Balkanlıoğlu vefat etti!
Erdoğan açıkladı; hallettik
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NEBAHAT ÇAKMAK KAYIP

NEBAHAT ÇAKMAK KAYIP
Kızkardeşi için Çayırova'ya gelen ve daha sonra yeniden memleketi Giresun'a dönen Nebahat Çakmak'tan bir haftadır haber alınamıyor.. Giresun ve Çayırova Polisi Çakmak'ı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor..
20.07.2013 / 12:37


Çayırova'daki kız kardeşi için gelen ve burada tanıştığı bir kadın tarafından evine alınan daha sonra memleketine dönen ancak kayıp  kredi kartıyla Çayırova'da yüklü alışveriş yapılan Nebahat Çakmak kayıplara karıştı.. Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde memur olarak çalışan 48 yaşındaki Nebahat Çakmak'tan 7 gündür haber alınamyor. Çakmak'ın kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldığı ihbarı üzerine başlatılan çok yönlü soruşturma sürüyor.Ancak bugüne kadar talihsiz kadından haber alınamadı. Ailesi, yakınları ve mesai arkadaşlarının endişeli bekleyişi sürüyor.

Çakmak'ın parası için kaçırılıp öldürülmüş olmasından endişe ediliyor.. Hem emniyet yetkilileri hem de  ailesi ve sevenleri Nebahat Çakmak'ı görenlerin veya hakkında bilgi sahibi olanların 155 numaralı telefonu aramaları istendi. (giresungazetesi)


YAZARLAR